![Haber yatay görseli](/sites/default/files/styles/gorsel_yatay/public/2020-08/haber-yatay-gorsel.jpg?itok=amC_Nw6g)
Türkiye küçük Millet Meclisleri olarak hazırladığımız 3. pogramımızın başrol oyuncusu “demokratikleşme paketi”. Henüz içeriği açıklanmamış olsa da bu sisler içindeki paketi sorduk soruşturduk. İçeriğinde yer alan tartışmalı konuları milletvekillerimize yönelttik.
![Söz Milletin Söz Milletin](/sites/default/files/migrationfiles/haber-files/006049/000002958-soz-milletin.jpg)
AKP Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, MHP Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ve BDP Mersin Milletvekili Ertuğrul Kürkçü’yle yaptığımız röportajlar paketle ilgili partilerin yaklaşımlarını gözler önüne seriyor.
20 Eylül 2013 Cuma akşamından itibaren yayına girecek olan Söz Milletin dizisinin demokratikleşme paketini ele alan bu üçüncü programını http://youtu.be/z9uw_C1kNZQ adresinden indirerek seyredebilirsiniz.
Bu arada hemen hatırlatalım, bir sonraki programızda da “demokratikleşme paketi”yle ilgili sokaktan yükselen seslere kulak vereceğiz.
Sevgilerimizle,
TkMM Mutfağı
İlgili Dosyalar:
- Söz Milletin [JPG] [206.90K]