Image
![Haber yatay görseli](/sites/default/files/styles/gorsel_yatay/public/2020-08/haber-yatay-gorsel.jpg?itok=amC_Nw6g)
Yeşil Düşünce Derneği olarak yürüttüğümüz İnteraktivist Projesi ile 7 ilde gerçekleştirmekte olduğumuz online aktivizm atölyelerinde Diyarbakır, Trabzon ve Bursa, Mersin atölyelerini geride bıraktık; Kayseri (1-4 MART) ve Ağrı (12-15 NİSAN) için yollara düşmeye hazırız. Bu 2 şehir için başvurularımız devam ediyor.
Yeşil Düşünce Derneği olarak yürüttüğümüz İnteraktivist Projesi ile 7 ilde gerçekleştirmekte olduğumuz online aktivizm atölyelerinde Diyarbakır, Trabzon ve Bursa, Mersin atölyelerini geride bıraktık; Kayseri (1-4 MART) ve Ağrı (12-15 NİSAN) için yollara düşmeye hazırız. Bu 2 şehir için başvurularımız devam ediyor.
![haber fotoğraf haber fotoğraf](/sites/default/files/migrationfiles/haber-files/006537/000003424-1624144-10152192186553010-2114845171-n.jpg)
Katılım herkese açıktır.
Interaktivist Atölyesi Başvuru Formu
İlgili Dosyalar:
- haber fotoğraf [JPG] [12.68K]
İlgili Eğitim