Image
![Faaliyet](/sites/default/files/styles/gorsel_yatay/public/2020-10/faaliyet-yatay-gorsel-varsayilan-genis_0.jpg?itok=HAesaHxR)
STGM “Gönüllü Programı” kapsamında 1 – 2 Aralık tarihlerinde programa başvuruda bulunan ve STGM İzmir YDM’ yle gönüllü olarak çalışmak isteyenlerle oryantasyon çalışması gerçekleştirildi.
![İçerik Alınlık Resmi](/sites/default/files/migrationfiles/faaliyetler-files/004966/hi-000004966-gonullu-egitimi-1-2.jpg)
STGM “Gönüllü Programı” kapsamında 1 – 2 Aralık tarihlerinde programa başvuruda bulunan ve STGM İzmir YDM’ yle gönüllü olarak çalışmak isteyenlerle oryantasyon çalışması gerçekleştirildi.
Gönüllülerin güçlenmesinin de hedeflendiği iki günlük çalışmada; ayrımcılık, hak temelli yaklaşım, toplumsal cinsiyet, gönüllülük konularında bilgiler aktarıldı, karşılıklı deneyim paylaşımı yapıldı.
İlgili Dosyalar:
- İzmir Gonullu Eğitimi Fotoğrafları [JPG] [1.99M]
İlgili Eğitim