Image
![Faaliyet](/sites/default/files/styles/gorsel_yatay/public/2020-10/faaliyet-yatay-gorsel-varsayilan-genis_0.jpg?itok=HAesaHxR)
"Katılımcı Demokraside Yerel Yönetim-STK İşbirliği Çalışması"nın katılımcılarından biri olan Kızıltepe Belediyesi ve bölgedeki sivil toplum kuruluşları ile birlikte 22-23 Mart tarihlerinde bir buçuk günlük “ortak projeler / işbirlikleri oluşturmanın koşulları – yöntemleri” üzerine hep birlikte çalıştık.
![İçerik Alınlık Resmi](/sites/default/files/migrationfiles/faaliyetler-files/000156/hi-000000156-kiziltepe-rs.jpg)
"Katılımcı Demokraside Yerel Yönetim-STK İşbirliği Çalışması"nın katılımcılarından biri olan Kızıltepe Belediyesi ve bölgedeki sivil toplum kuruluşları ile birlikte 22-23 Mart tarihlerinde bir buçuk günlük “ortak projeler / işbirlikleri oluşturmanın koşulları – yöntemleri” üzerine hep birlikte çalıştık.
Bu çalıştayı 20 STK aktivisti, yerel idare temsilcileri ve kamu kuruluşlarından katılımcılarla birlikte gerçekleştirdik.
İlgili Dosyalar:
- Mardin Kızıltepe’de Belediye ve STK’larla Buluştuk [JPG] [72.11K]
İlgili Eğitim