![Haber yatay görseli](/sites/default/files/styles/gorsel_yatay/public/2020-08/haber-yatay-gorsel.jpg?itok=amC_Nw6g)
Devlet korumasında yetişmiş bir grup idealist genç tarafından kurulan Hayat Sende Gençlik Akademisi Derneği’nin 2 Eylül 2013 – 1 Nisan 2014 tarihleri arasında yürüteceği ‘’Sosyal Duvarları Yıkalım’’ projesine bu kez bisikletçiler destek veriyor.
![bisiklet bisiklet](/sites/default/files/migrationfiles/haber-files/006267/000003160-bisiklet.turlari.jpg)
3 Kasım 2013 Pazar günü 11.00-12.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinliğe, Hacettepe Üniversitesi Bisiklet Topluluğu ve Takımı, Perşembe Akşamı Bisikletçileri ve Batı Ankara Bisiklet Grubu gibi çok sayıda bisiklet grubu katılacak. Ankara Gençlik Parkı’ndan yola çıkacak olan bisikletliler, toplum ile devlet korumasında yetişen bireyler arasındaki sosyal duvarları yıkmak ve bu bireylerle ilgili önyargıları ortadan kaldırmak için rotalarını Meclis Parkı’na çevirecekler. Etkinlik, Meclis Parkı’nda yapılacak basın açıklamasıyla son bulacak.
Etkinlik boyunca Ankara Emniyet Trafik Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yol ve trafik güvenliğini sağlarken, ortaya çıkabilecek herhangi bir sağlık problemine anında müdahale edebilmek amacıyla Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi de ambulans sağlayarak bisikletçilere destek olacak. Ulusoy Turizm ise, etkinliğe katkıda bulunmak isteyen ama bisiklet deneyimi olmayan kişiler için otobüs temin edecek.
3Bilgi Eğitim Kurumları’nın sponsorluğuyla hayata geçen etkinlikte sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Tarih: 3 Kasım 2013, Pazar
Saat: 11.00-12.00
Yer: Ankara Gençlik Parkı
Hayat Sende Gençlik Akademisi Derneği
Meşrutiyet Caddesi Konur 2 Sokak No:31 D:1
Kızılay/Çankaya/ANKARA
www.facebook.com/sosyalduvarlariyikalim?fref=ts
GSM: (0536) 702 26 61
www.hayatsende.org
İlgili Dosyalar:
- bisiklet [JPG] [8.06K]