![Haber yatay görseli](/sites/default/files/styles/gorsel_yatay/public/2020-08/haber-yatay-gorsel.jpg?itok=amC_Nw6g)
Panel 27-28 Eylül tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecektir.
![haber fotoğraf haber fotoğraf](/sites/default/files/migrationfiles/haber-files/006074/000002984-kyyopanel.jpg)
Friedrich-Ebert-Stiftung Derneği (FES), KÜYEREL, SODEV, SODEM ve TÜSES 27- 28 Eylül tarihlerinde İstanbul'da, “sosyal demokrat, etkin ve katılımcı bir yerel yönetim anlayışı nasıl oluşturulmalı, nasıl çalışmalı, nasıl uygulanmalıdır?” ana temalı bir panel ve atölye çalışması düzenlemektedir. Panelin ilk günü dünyadan katılımcı belediyecilik örnekleri tartışılacak ve katılımcı belediyecilikte yerel iyi örnekler üzerine sunumlar yapılacak. Panelin ikinci gününde ise 'Yerel ve Yerinden Yönetimin Sorunları' ve 'Çözüm Önerileri: Sol/Sosyal Demokrat Belediyecilik' başlıklı iki oturum ve atölye çalışmaları düzenlenecektir.
Tarih: 27 – 28 Eylül 2013
Yer: Friedrich-Ebert-Stiftung, Toplantı Salonu Cihannüma Mah. Yıldız yokuşu Mehmet Ali Bey Sokak No. 12
Beşiktaş- İstanbul
Tel.: 0212 310 82 37
Panel programını aşağıda bulabilirsiniz.
İlgili Dosyalar:
- haber fotoğraf [JPG] [9.30K]
- Yerel ve Yerinden Yönetim Sorunları,Dünyadan Örnekler ve Çözüm Önerileri Paneli Programı [PDF] [274.55K]