Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

STGM Kütüphanesi

STGM Ankara ofisinde oluşturduğumuz kütüphaneyi kullanıma açtık. STGM Kütüphanesi'nde sivil toplum çevre, insan hakları, toplumsal cinsiyet, kadın ve feminizm, engelliler, etnik kültürler, eşcinsellik, Avrupa Birliği vd. konularda hem kuramsal hem alana ilişkin, deneyime dayalı bilgilerin yer aldığı yayınlar bulunuyor. Kitap, dosya, broşür ve süreli yayın başlıkları altında sunduğumuz bu kaynakların bir kısmı piyasada rahatlıkla bulunabilecek kaynaklarken, bir kısmı da her zaman rahatlıkla el altında bulunamayacak olan raporlar, broşürlerden oluşuyor.

Oldukça mütevazı boyutlardaki kütüphanemizi kullanımına açmaktaki amacımız, herhangi bir konuda araştırma yapan siz STK aktivistlerine belli konularda küçük de olsa kaynak sağlayabilmek.

Arama sonucunda listelenen belgeler kütüphanemizde tek kopya olarak bulunduğu için, belgelerden yararlanmak için merkezimizi ziyaret etmeniz gerekiyor. İlginiz için teşekkürler.

Aranacak Kelime
Aranacak Yer
Belge Tipi
 

E-Posta Listemize Katılın!

e-posta

Bilgi Yönetim Sistemi

E-Posta
Şifre

STGM Etkinlik Takvimi

<< Ağustos 2019 >>
PtSaÇaPeCuCtPa
   1234
567891011
12131415161718
19
20
2122232425
262728293031 
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.