Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

“Sivil Toplum Günleri” 26-27 Nisan'da Çorum'da

Güncelleme Tarihi 24.04.2018

İçişleri Bakanlığının faydalanıcısı olduğu “STK’lar İle İşbirliği İçin Kamu Sektörünün Güçlendirilmesi Teknik Yardım Projesi” kapsamında Çorum, Samsun, Sinop, Kastamonu, Amasya ve Kırıkkale’de faaliyet gösteren STK’ların katılımıyla 26-27 Nisan 2018 tarihlerinde Çorum'da “Sivil Toplum Günleri” etkinliği düzenlenecek. 

Etkinlik, Çorum Anitta Otelde konaklamasız olarak yapılacak olup, katılımcılara öğle yemeği verilecektir.Katılımcıların konaklama ve ulaşım bedelleri karşılanmayacaktır.

Etkinliğe katılmak isteyen sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin ekteki başvuru formunu doldurarak 12 Nisan 2018 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar elektronik ortamda corum.dernekler@icisleri.gov.tr adresine göndermeleri veya Çorum İl Dernekler Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Kontenjanın sınırlı olması nedeniyle her bir STK’dan yalnızca bir (1) temsilcinin katılması gerekmektedir. Başvuruda bulunan kuruluş sayısının fazla olması durumunda başvurucu STK’lar arasında seçim yapılacaktır. Katılımcıların belirlenmesini müteakip organizasyon hakkında detaylı bilgi proje teknik destek ekibi tarafından katılımcılarla iletişime geçilecektir.

Sivil Toplum Günleri etkinliğine katılmak isteyen STK’ların;

- Aktif olarak faaliyet gösteren bir dernek veya vakıf statüsünde olması,

- Dernek kurma özgürlüğü ve hak temelli yaklaşımlarla aktif olarak ilgili olması,

- Çorum ili veya çevre iller olarak belirlenen Samsun, Sinop, Kastamonu, Amasya ve Kırıkkale’de faaliyet gösteriyor olması,

- Kamu sektörüyle işbirliğini geliştirme konusunda ilgili ve istekli olması,

- STK’lar adına katılım talebinde bulunanların çalıştığı kuruluşlarda yönetici, program/proje koordinatörü, teknik uzman veya iletişim sorumlusu vb. karar verme ve/veya idari role sahip kişiler arasından belirlenmesi gerekmektedir. 

İrtibat Tel: 0364 225 56 15

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız
Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.