Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Hrant Dink Vakfı'ndan Çokkültürlü Takvim

Güncelleme Tarihi 27.03.2019

Hrant Dink Vakfı, etkinliklerin düzenli takip edilmesini kolaylaştırmak ve önemli günleri hatırlatmak amacıyla çokkültürlü bir takvim hazırladı. Takvim aracılığıyla Hrant Dink Vakfı takipçileri, vakfın düzenlendiği panel, söyleşi ve konferansların yanı sıra, atölye, eğitim ve film gösterimlerini de bu takvim üzerinden takip edebilecek.

Vakfın internet sitesinde yer alan takvimde Vakfın çalışma alanlarıyla örtüşen konular, projeler kapsamında üretilen veriler, farkındalık yaratmaya ve bilgilendirmeye yönelik çeşitli notlar da takvimde haftalık olarak yer alacak. Yine takvimde Ermenilere, Süryanilere, Yahudilere ve Rumlara ait bayramlar ve toplumsal bellekte önemli bir yere sahip çeşitli günler ve sembolik tarihler özel günlere de yer verilecek.

Bu önemli tarihler hakkında kısa açıklamalar da buluyor.

Takvimde sarıyla işaretli tarihler önemli günleri ifade ediyor. Maviyle işaretli olanlar yaklaşan etkinlikleri, yeşil ile işaretli olanlar ise ‘haftanın notu’nu içeriyor. 

Takvimi incelemek için lütfen tıklayınız. 

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.