Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Hibe Duyuruları

STÖ'lerin başvurusuna açık hibeleri her hafta araştırıyor, kısa özetlerini Türkçe'ye çeviriyor, web sitemizde yayınlıyoruz. Başvurudan önce mutlaka hibe veren kurumun web sayfasına giderek bilgileri teyit ediniz. 

Sivil toplumdan haberlerin, hibe ve kaynak duyurularının derlendiği haftalık bültenimize https://bit.ly/STGMposta adresinden kaydolabilirsiniz.

Teşekkürler!

Avrupa Komisyonu Teklif Çağrısı: Endüstri İlişkileri Alanında Uzmanlığın Geliştirilmesi

Güncelleme Tarihi 25.04.2018

Avrupa Komisyonu İstihdam, Sosyal İşler ve İçerme Genel Müdürlüğü yıllık çalışma programı kapsamında “Endüstri İlişkileri Alanında Uzmanlığın Geliştirilmesi” konulu teklif çağrısı yayımladı.

» Haberin Devamı

Kırkayak Kültür’den Dom Gruplarıyla Çalışan STÖ’lere Destek

Güncelleme Tarihi 25.04.2018

Dom topluluklarının hakları için savunuculuk ve farkındalık faaliyetleri yürüten Kırkayak Kültür’ün Avrupa Birliği Delegasyonu tarafından desteklenen alt hibe programına başvurular başladı.

» Haberin Devamı

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Gençlik Projelerine Hibe Desteği

Güncelleme Tarihi 25.04.2018

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Sivil Toplum Kuruluşlarına hibe desteğinde bulunacak.

» Haberin Devamı

Raoul Wallenberg -İnsan Hakları Araştırmaları Hibe Programı İçin Başvurular Başladı

Güncelleme Tarihi 24.04.2018

Türkiye’de, insan hakları ve insancıl hukuk konularında var olan akademik araştırma ve yayın sayısının artmasına ve genç akademisyenlerin ve bağımsız araştırmacıların güncel insan hakları konularında araştırma yapmalarını teşvik ederek ortak çalışma alanları yaratılmasına destek olmayı hedefleyen hibe programı kapsamında, araştırma tekliflerinin Türkiye’deki insan hakları meselelerinden en az bir veya birkaçını konu alması beklenmektedir.

» Haberin Devamı

A.J. Muste Hafıza Enstitüsü Fon Başvuruları Açıldı

Güncelleme Tarihi 18.04.2018

A.J. Muste Hafıza Enstitüsü’nün yeni fonu için son başvuru tarihi 9 Temmuz 2018.

» Haberin Devamı

Hubert H. Humphrey Burs Programı Başvuruları Açıldı

Güncelleme Tarihi 16.04.2018

Kamuya hizmet veren bir kurumda çalışan ve profesyonel gelişime açık yönetici, planlamacı ya da uzmanların başvuru yapabileceği bir burs programı olan Hubert H. Humphrey Burs Programı için başvurular başladı.

» Haberin Devamı

UNESCO Kültürel Çeşitlilik Uluslararası Fonu Başvuru Çağrısı

Güncelleme Tarihi 11.04.2018

Kültürel İfadelerin Çeşitliliğinin Korunması ve Geliştirilmesi Sözleşmesinin 18. Maddesi gereğince kurulan ve çoklu-bağışçı içeren Uluslararası Kültürel Çeşitlilik Fonu (IFCD) UNESCO için başvurular başladı.

» Haberin Devamı

Smart Start Projesi Mikro Hibe Başvurusu

Güncelleme Tarihi 10.04.2018

Avrupa Birliği tarafından desteklenen Smart Start projesi kapsamında STK’lara yönelik düzenlenen yarışma sonrasında kazananlara 3500 Avro mikro-hibe verilecek.

» Haberin Devamı

The Minor Foundation for Major Challenges Hibe Duyurusu

Güncelleme Tarihi 09.04.2018

Sera gazı emisyonlarının azaltılması için politika üretme ve kamuoyu etkileme çalışmaları yapan projelere hibe veren The Minor Foundation for Major Challenges 2016-2018 dönemi için hibe desteklerini sürdürüyor.

» Haberin Devamı

Women Photograph'tan Kadın Foto Muhabirlere Hibe Desteği

Güncelleme Tarihi 09.04.2018

Women Photograph, foto muhabirlik alanında cinsiyet çeşitliliğini teşvik etmek ve görsel gazetecilik alanında çalışan kadınları ve onların çalışmalarını destekleyip ön plana çıkarmak için bir hibe desteğini hayata geçiriyor. 

» Haberin Devamı

Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.