Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Hibe Duyuruları

STÖ'lerin başvurusuna açık hibeleri her hafta araştırıyor, kısa özetlerini Türkçe'ye çeviriyor, web sitemizde yayınlıyoruz. Başvurudan önce mutlaka hibe veren kurumun web sayfasına giderek bilgileri teyit ediniz. 

Sivil toplumdan haberlerin, hibe ve kaynak duyurularının derlendiği haftalık bültenimize https://bit.ly/STGMposta adresinden kaydolabilirsiniz.

Teşekkürler!

Veolia Environnement Vakfı Hibeleri

Güncelleme Tarihi 02.07.2013

Veolia Environnement Vakfı; insani acil durumlar ve kalkınma yardımı, sosyal uyum ve iş danışmanlığı, çevre koruma ve biyolojik çeşitliliğin korunması konuları üzerine proje yürütenlere hibe sağlamaktadır.

» Haberin Devamı

Kadınlar için Küresel Hibe

Güncelleme Tarihi 28.03.2013

Küresel Kadın Vakfı, Kadınlar için Küresel Hibe kapsamında, kadın gruplarının güçlendirilmesi ve kadının insan haklarının kuvvetlendirilmesi amacıyla 500 Dolardan 20.000 Dolara kadar küçük ve orta ölçekli hibeler vermektedir.

» Haberin Devamı

MATRA Programı Hibe Desteği

Güncelleme Tarihi 21.06.2012

Matra Programı bir sosyal dönüşüm programı olup Orta ve Doğu Avrupa ile Türkiye’de Sosyal alanda çalışan sivil toplum kuruluşlarına ve yerel yönetimlere yönelik bir fon imkanı sunar.

» Haberin Devamı

Avustralya Büyükelçiliği Doğrudan Yardım Programı (Dap)

Güncelleme Tarihi 16.06.2011

Doğrudan Yardım Programı nedir?

Avustralya Büyükelçiliği’nin Doğrudan Yardım Programı (DAP), insani zorluklara uzun vadede ve sürdürülebilir bir biçimde yönelmeyi amaçlayan esnek ve küçük hibelerdir.

» Haberin Devamı

Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.