TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Haberler

 
Web sitemizde ayınlanmasını istediğiniz haberleri bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.
 

Kızlar Atakta'dan Sivil Toplum Aktörlerine Sosyal Etkisi Yüksek Davet

Güncelleme Tarihi 04.11.2019

Ergenlik dönemindeki genç kızların spor, doğa ve takım çalışmaları ile zihinsel ve fiziki kapasitelerini arttırarak potansiyellerini açığa çıkarmayı sağlamak, güçlerini keşfetmelerine aracı olmak için yola çıkan "Kızlar Atakta" projesi geçen 4 yılın ardından projenin çıkış noktasını, ilerleyişini ve çıktılarını konuşmak üzere  Ankara'da ve İzmir’de düzenleyeceği toplantılara davet ediyor. 

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği Ekip Arkadaşları Arıyor

Güncelleme Tarihi 28.10.2019
İstanbul'da faaliyet gösteren Mavi Kalem Derneği Esenyurt ofisinde görevlendirilmek üzere sağlık danışmanı ve yasal danışman arıyor.
 
Her iki ilan için de son başvuru tarihi 4 Kasım 2019 saat 17:00. İlanlarla ilgilenenler Türkçe özgeçmişlerini ve ve yarım sayfalık motivasyon mektuplarını ilan edilen son tarihe kadar mailin konu bölümüne başvurlulan pozisyonu yazarak ik@mavikalem.org adresine gönderebilirler. 
 

» Haberin Devamı

YADA Ankara’da Gerçekleşecek Sivil Diyalog Atölyesi’ne Davet Ediyor

Güncelleme Tarihi 28.10.2019

YADA Vakfı, sivil toplumun etkililiği ve etkinliğini üzerine konuşmak, STK-Kamu-Özel Sektör ilişkilerindeki imkanlar ve imkansızlıkları, sınırları ve fırsatları,etkin diyaloğun imkanlarını irdelemek üzere 7 Kasım 2019 Perşembe günü Ankara'da 09.00- 15:00 saatleri arasında bir odak grup çalışması düzenleyecek.

» Haberin Devamı

Genç Hayat Vakfı Ekip Arkadaşları Arıyor

Güncelleme Tarihi 24.10.2019

11-18 yaş grubu çocuk ve gençlerin hayata hazırlanma süreçlerini desteklemek için çalışmalar yürüten Genç Hayat Vakfı İstanbul ofisinde Eğitim Saha Koordinatörü ve İletişim Sorumlusu olarak tam zamanlı çalışacak yeni ekip arkadaşlarını arıyor. 

Eğitim Saha Koordinatörü ilanıyla ilgilenen adaylar niyet mektupları ile birlikte özgeçmişlerini asli@genchayat.org adresine, İletişim Sorumlusu ilanıyla ilgilenen adaylar niyet mektupları ile birlikte özgeçmişlerini asliceren@genchayat.org adresine 25 Ekim Cuma günü saat 17.00’ye kadar, e-posta konusuna başvurulan pozisyonun ismini yazarak iletebilirler. 

» Haberin Devamı

Lider Kadın Derneği Ekip Arkadaşı Arıyor

Güncelleme Tarihi 23.10.2019

Mardin'de faaliyet gösteren Lider Kadın Derneği, Mardin ve Diyarbakır'da yürütülecek "koruma projesi" kapsamında görevlendirmek üzere proje sorumlusu ve vaka sorumlusu arıyor. Pozisyonlarla ilgilenenler özgeçmişlerini 25 Ekim 2019 Cuma gününe kadar info@kizilkader.org adresine iletebilirler.

» Haberin Devamı

“2. Mülteci Film Festivali” Perdelerini Açıyor

Güncelleme Tarihi 23.10.2019

Sığınmacılar ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği (SGDD) ve Mülteci Destek Derneği’nin (MUDEM), Avrupa Birliği’nin finansal desteğiyle  2. Mülteci Film Festivali için perdelerini 26 Ekim Cumartesi günü Büyülü Fener’de açıyor.

» Haberin Devamı

Eşitlik Forumu "Dava İzleme ve Stratejik Davalama Çalıştayı" Düzenlenecek

Güncelleme Tarihi 23.10.2019

Eşit Haklar için İzleme Derneği, Sosyal ve Kültürel Yaşamı Geliştirme Derneği ve Karadeniz Kadın Dayanışma Derneği (Karkad-Der) işbirliğiyle Kasım ayında İstanbul'da sivil toplum aktivistlerine yönelik dava izleme ve stratejik davalama çalıştayı düzenleyecek.  Eğitime son başvuru tarihi 27 Ekim 2019 Pazar. 

» Haberin Devamı

Geçim Kaynaklarına Erişim ve Ekonomik Katılım Konferansına Davetlisiniz

Güncelleme Tarihi 23.10.2019
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ve Save The Children International (SCI) işbirliğinde 11-12 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul’da "Geçici Koruma Altındaki Genç Suriyelilerin Geçim Kaynaklarına Erişimi" başlığıyla uluslararası bir konferans düzenlenecek. 

» Haberin Devamı

Kadın Öz Savunma Akademisi'nden "Birlikte Güçleniyoruz Buluşmaları

Güncelleme Tarihi 23.10.2019
Kadın Öz Savunma Akademisi "Birlikte Güçleniyoruz Buluşmaları "projesi kapsamında üç şehirde 18-30 yaş arasındaki kadınlarla bir araya gelerek güçlenme atölyeleri
düzenleyecek ve katılımcılarla dijital ağ çalışmaları yürütecek.

» Haberin Devamı

Çocukluk Bizde Kalsın Çalıştayı Mayıs Ayında Çanakkale'de

Güncelleme Tarihi 23.10.2019

Çocuk hakları üzerine çalışmalar yürüten Çocukluk Bizde Kalsın Derneği, 11. Çocukluk Bizde Kalsın Çalıştayı'nı  “Çocuk Haklarıyla Var” başlığıyla Mayıs ayında Çanakkale'de düzenlenecek. Bu yılki çalıştay çocuk haklarının teorik ve pratik yönlerden irdelenmesini ve pratikte karşılaşılan sorunlara çözüm üretmek hedefiyle düzenlenecek.

» Haberin Devamı

Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.