TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Haberler

 
Web sitemizde ayınlanmasını istediğiniz haberleri bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.
 

Müşterek Proje'den Yöneticiler için PSS Okuryazarlığı Eğitimi

Güncelleme Tarihi 11.11.2019

Mültecilerle çalışan STÖ'lerin insan kaynağı kapasitelerini, iletişim ve savunuculuk becerilerini güçlendirmek amacıyla Bir İZ tarafından yürütülen Müşterek Proje kapsamında  22 Kasım Cuma günü mültecilerle çalışan sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerine özel Yöneticiler için PSS Okuryazarlığı Eğitimi düzenlenecek. 

» Haberin Devamı

Faili Meçhul Gazeteci Cinayetlerinde Cezasızlıkla Mücadele Paneli

Güncelleme Tarihi 11.11.2019

Medya ve Hukuk Çalışmaları Derneği (MLSA), gazeteci ve aydınlara yönelik suikastlerde cezasızlık ile ilgili 15 Kasım Cuma günü bir panel düzenleyecek. Panelde siyasi suikastler sonucu hayatlarını kaybedenlerin yakınları ve meslektaşları, gazeteci ve aydın cinayetlerinde cezasızlığı tartışmak ve deneyimlerini aktarmak için bir araya gelecek.

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği Ekip Arkadaşları Arıyor

Güncelleme Tarihi 11.11.2019

İstanbul'da faaliyet gösteren Mavi Kalem Derneği Esenyurt'ta bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere ulaştırma destek personeli ve satın alma ve lojistik sorumlusu arıyor. 

Her iki ilan için son başvuru tarihi 17 Kasım 2019. İlanlara başvurmak isteyenler ik@mavikalem.org mail adresine konu bölümüne başvurulan pozisyonu yazarak, Türkçe özgeçmiş ve yarım sayfalık motivasyon mektubu göndererek başvurabilirler.

» Haberin Devamı

Pi Gençlik Derneği Proje Asistanı Arıyor

Güncelleme Tarihi 07.11.2019
İzmir'de gençlik alanında çalışma yürüten Pi Gençlik Derneği, 1 Aralık 2019’da başlayacak yeni projesinde istihdam edilmek üzere proje asistanı arıyor. İlana son başvuru tarihi 10 Kasım 2019 saat 23.00.

» Haberin Devamı

Göçmen Hakları ve Sosyal Uyum Derneği Ekip Arkadaşları Arıyor

Güncelleme Tarihi 07.11.2019
Göçmen Hakları ve Sosyal Uyum Derneği (GÖÇ-DER), Keçiören Belediyesi bünyesinde hizmet veren Keçiören Göçmen Hizmetleri Merkezi (KGHM) ile işbirliği içinde ve Save The Children (SCI) ile ortaklaşa olarak yürütülecek “İstanbul ve Ankara’da ikamet eden Mülteci Çocuk, Genç ve Yetişkinleri Koruma ve Refahı Güçlendirme” projesinde görevlendirilmek üzere dört ay süreyle istihdam etmek üzere çocuk koruma alanında uzman sosyal çalışmacı, finans görevlisi, kolaylaştırıcı ve çocuk koruma alanında tercüman arıyor. 

» Haberin Devamı

İlk Fırsat 2020 Dönemi STK Başvuruları Başladı

Güncelleme Tarihi 05.11.2019

Esas Sosyal’in paydaşlarıyla ortaklaşa uyguladığı ve üniversiteden yeni mezun olmuş iş arayan gençlerin Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarında 12 ay boyunca tam zamanlı olarak çalışmalarını destekleyen İlk Fırsat Programı'na katılmak isteyen STK'lar için başvuru süreci başladı.  

» Haberin Devamı

Sosyal Sorumlulukta Kalite Derneği Gönüllü Çağrısı

Güncelleme Tarihi 04.11.2019

Geçtiğimiz yıl kurulan Sosyal Sorumlulukta Kalite Derneği,  başta Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi (sspkongre.com) organizasyonu olmak üzere, SSKD’nin yapacağı sosyal sorumluluk çalışmalarında 1 sene aktif olarak sorumluluk alacak gönüllülerini arıyor. 

Gönüllü adayları için son başvuru tarihi 15 Kasım 2019.

» Haberin Devamı

Çocuk Hakları İş Birliği Toplantısına Davetlisiniz

Güncelleme Tarihi 04.11.2019

Genç Gönüllüler Derneği, çocuk hakları alanında çalışan; STÖ'ler, kamu kurumları ve aktivistler ile birlikte Türkiye'de her geçen gün daha da artan çocuk istismarları, psikolojik ve fiziksel şiddet olayları ve eşitsizliklere karşı çocuk haklarının daha etkin bir şekilde savunulması hususunda ortak ve gür bir ses oluşturmak üzere düzenleyeceği toplantıya davet ediyor. 

» Haberin Devamı

ERTEV Vakfı Ekip Arkadaşları Arıyor

Güncelleme Tarihi 04.11.2019
Ermetal Teknolojik Eğitimler Vakfı, GIZ ve ECHO tarafından fonlanan LIFT Projesi kapsamında Bursa’nın Gürsu ilçesinde gerçekleşecek "Üreten Çocuklar-Steam Yaklaşımıyla Çocuklar Okullaşıyor Projesi"nde Kasım 2019- 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere STEAM Eğitmeni ve PDR Uzmanı arıyor. 

» Haberin Devamı

Müşterek Proje'den Gönüllü Yönetimi Eğitimi

Güncelleme Tarihi 04.11.2019

Mültecilerle çalışan STÖ'lerin insan kaynağı kapasitelerini, iletişim ve savunuculuk becerilerini güçlendirmek amacıyla Bir İZ tarafından yürütülen Müşterek Proje kapsamında 14 Kasım Perşembe günü 09:30-16:30 saatleri arasında ise Gönüllü Yönetimi Eğitimi düzenlenecek. 

» Haberin Devamı

Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.