TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Haberler

 
Türkiye'deki sivil toplum çalışmalarının görünürlüğüne katkı sunmak amacıyla yayınladığımız haberlerde STGM'nin rolü, yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktır. Duyuru, haber ve ilanlarla ilgili sorularınız için lütfen metindeki (eğer varsa) iletişim adreslerini kullanmanızı rica ederiz. 
 
Web sitemizde yayınlanmasını istediğiniz haberleri ise bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Maya Vakfı Psikolog Arıyor

Güncelleme Tarihi 24.02.2020

Maya Vakfı, İstanbul ofisinde görevlendirmek üzere psikolog arıyor. İlana son başvuru tarihi 20 Mart 2020

» Haberin Devamı

Çocuklar için Sosyal Hizmetlerde Hak Temelli Yaklaşım Modeli Konferansı

Güncelleme Tarihi 24.02.2020
Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Çocuklar aynı Çatı Altında tarafından yürütülen "Çocuklar için sosyal hizmetlerde hak temelli yaklaşım modeli konferansı" 22 Şubat Cumartesi günü Diyarbakır'da yapılacaktır. Konferansın programına ekten ulaşabilirsiniz.

» Haberin Devamı

Sürdürülebilir Şehirler Atölye Çalışmasına Davetlisiniz

Güncelleme Tarihi 24.02.2020
Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Sürdürülebilirlik Merkezi tarafından yürütülen “Genç Fikirler Sürdürülebilir Şehirler” projesi kapsamında 7-8 Mart 2020 tarihlerinde İstanbul’da Sürdürülebilir Şehirler Atölye çalışması düzenlenecek.  
 
Atölyeye son başvuru tarihi 2 Mart 2020, saat 17:30.

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği İnsan Kaynakları ve Eğitim Sorumlusu Arıyor

Güncelleme Tarihi 20.02.2020

İstanbul'da çocuk hakları alanında çalışma yürüten Mavi Kalem Derneği, Fatih ofisinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Sorumlusu olarak çalışacak kadın ekip arkadaşı arıyor. 

İlanla ilgilenenler 28 Şubat 2020 tarihi saat 17:00’ye kadar ik@mavikalem.org adresine mailin konu bölümüne başvurduğunuz pozisyonu yazarak özgeçmiş ve yarım sayfalık motivasyon mektubuyla birlikte başvurabilirler.

» Haberin Devamı

İsveç Gökkuşağı Filmleri İzmir'de Başlıyor

Güncelleme Tarihi 20.02.2020

İsveç yapımı Queer filmler Documentarist’in katkısıyla ve Genç LGBTİ+ Derneği'nin programıyla Türkçe altyazılı olarak İzmir’e geliyor.

Üç hafta sürecek program boyunca iki uzun metraj film ve bir kısa film seçkisi İzmir Sanat Merkezi Büyük Salon'da izleyiciyle buluşacak.

» Haberin Devamı

Basın Evi Destek Aracı Bilgilendirme Günleri Başlıyor

Güncelleme Tarihi 20.02.2020

Gazeteciler Cemiyeti tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Demokrasi için Medya, Medya için Demokrasi (M4D) projesi kapsamındaki Basın Evi Destek Aracı için bilgilendirme günleri başlıyor. BEDA’nın tanıtımı için Van, İzmir, Ankara ve İstanbul’da bilgilendirme günleri düzenlenecek.

» Haberin Devamı

Kayyım Politikasının Kültür Sanata Etkileri Paneli'ne Davetlisiniz

Güncelleme Tarihi 20.02.2020

Susma Platformu, 22 Şubat'ta Diyarbakır'da Kayyım Politikasının Kültür Sanata Etkileri başlıklı bir panel düzenleyecek. 

» Haberin Devamı

TEMA Vakfı Doğu ve Güneydoğu Bölgeleri İçin Gönüllülerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 20.02.2020

TEMA Vakfı, Ağrı Patnos ve Doğubayazıt, Ardahan Çıldır ve Göle, Bingöl Karlıova, Solhan ve Genç, Erzincan Tercan, Üzümlü ve Refahiye, Erzurum Yakutiye ve Aziziye, Iğdır Aralık ve Karakoyunlu, Kars Selim ve Sarıkamış, Tunceli Mazgirt ve Çemişgezek ilçeleri için sorumlularını arıyor.

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği Arapça Bilen Kadın Ekip Arkadaşı Arıyor

Güncelleme Tarihi 20.02.2020

Mavi Kalem Derneği,  Esenyurt ofisinde Ulaştırma Destek Personeli olarak çalışacak Arapça bilen kadın ekip arkadaşı arıyor.

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği Farsça Tercüman Arıyor

Güncelleme Tarihi 18.02.2020

İstanbul'da faaliyet gösteren Mavi Kalem Derneği Esenyurt bölgesinde yürüttüğü proje için Farsça Tercüman olarak görevlendirilmek üzere kadın ekip arkadaşı arıyor. 

İlan için son başvuru tarihi 28 Şubat 2020 Cuma günü saat 17:00

» Haberin Devamı

Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.