TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Haberler

 
Web sitemizde ayınlanmasını istediğiniz haberleri bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.
 

Kamu-STK İş Birliği Projesi ‘Proje Geliştirme Destek Masası’ Açıldı

Güncelleme Tarihi 31.12.2019

Kamu-STK İş Birliği için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Kapasitesinin Güçlendirilmesi Teknik Yardım Projesi kapsamında açılan “Proje Geliştirme Destek Masası” proje hazırlık süreçlerinde olan STÖ'lere danışmanlık hizmeti veriyor. Destek Masası'nda proje hazırlığı için bilgi ve danışmanlık almak isteyen sivil toplum örgütlerine çevrimiçi destek sunuluyor.

» Haberin Devamı

SPoD Kaynak Geliştirme ve İletişim Koordinatörü Arıyor

Güncelleme Tarihi 26.12.2019

Sosyal Politika Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği (SPoD), İstanbul'da bulunan ofislerinde görevlendirmek üzere Kaynak Geliştirme ve İletişim Koordinatörü arıyor. 

» Haberin Devamı

Yeşil Ekonomi Derneği Proje Çalışanı Arıyor

Güncelleme Tarihi 26.12.2019

Yeşil Düşünce Derneği  Yeşil Ekonomi “Yeşil Yeni Düzen” Programı kapsamında İstanbul'da Beşiktaş'ta bulunan ofislerinde görevlendirmek üzere proje çalışanı arıyor. 

» Haberin Devamı

Göç ve Sivil Toplum Eğitimleri Başvuruları Açıldı

Güncelleme Tarihi 25.12.2019

Göç ve uluslararası koruma alanında çalışan STK’ların kapasitelerinin geliştirilmesi ve AB mevkidaşları ve kamu kurumları ile iş birliğinin geliştirilmesini hedefleyen Göç & Sivil Toplum projesi kapsamında düzenlenecek eğitimler için başvurular açıldı. 

» Haberin Devamı

AFS Gönüllüleri Derneği Ofis Koordinatörü Arıyor

Güncelleme Tarihi 25.12.2019
AFS Gönüllüleri Derneği İstanbul’da Osmanbey'de bulunan ofislerinde görevlendirmek üzere yarı zamanlı çalışabilecek Ofis Koordinatörü arıyor.
 

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği Ekip Arkadaşları Arıyor

Güncelleme Tarihi 25.12.2019
İstanbul'da faaliyet gösteren Mavi Kalem Derneği Esenyurt ofisinde koruma birim sorumlusu ve vaka çalışanı olarak görevlendirmek üzere kadın ekip arkadaşları arıyor.

Her iki ilan için son başvuru tarihi 28 Aralık Cumartesi günü saat 17.00.
 
İlanlara başvurmak isteyenler ik@mavikalem.org mail adresine konu bölümüne başvurulan pozisyonu yazarak, Türkçe özgeçmiş ve yarım sayfalık motivasyon mektubu göndererek başvurabilirler.

» Haberin Devamı

Pi Gençlik Derneği'nden Litvanya'da ESC Gönüllülük Projesi Çağrısı

Güncelleme Tarihi 25.12.2019
İzmir'de gençlik alanında faaliyet gösteren ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek Programı faydalanıcılarından Pi Gençlik Derneği, ESC Gönüllülük Projesi  kapsamında Litvanya'da yürütülecek proje için bir gönüllü arıyor. 

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği Vaka Çalışanı Arıyor

Güncelleme Tarihi 24.12.2019

İstanbul'da faaliyet gösteren Mavi Kalem Derneği Kocaeli/Gebze ofisinde Vaka Çalışanı olarak görevlendirilmek üzere Arapça bilen kadın ekip arkadaşı arıyor. 

» Haberin Devamı

SPoD Mali Ve İdari İşler Sorumlusu Arıyor

Güncelleme Tarihi 24.12.2019

Sosyal Politika Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği (SPoD), İstanbul'da bulunan ofisleri için Mali ve İdari İşler departmanında görevlendirilmek üzere ekip arkadaşı arıyor. 

» Haberin Devamı

TEMA Vakfı Kırklareli’nde Gönüllü İl Temsilcisi Arıyor

Güncelleme Tarihi 24.12.2019
TEMA Vakfı, Kırklareli’nde çalışma yürütecek gönüllü il temsilcisi arıyor. 

» Haberin Devamı

Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.