TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Haberler

 
Türkiye'deki sivil toplum çalışmalarının görünürlüğüne katkı sunmak amacıyla yayınladığımız haberlerde STGM'nin rolü, yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktır. Duyuru, haber ve ilanlarla ilgili sorularınız için (eğer varsa) metindeki iletişim adreslerini kullanmanızı rica ederiz. 
 
Web sitemizde yayınlanmasını istediğiniz haberleri ise bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Hayata Destek Derneği Saha Çalışanı Arıyor

Güncelleme Tarihi 09.03.2020

Hayata Destek Derneği, Mardin’de yaşayan ya da yaşama imkanı olan tam zamanlı saha çalışanı arıyor. İlan için son başvuru tarihi 15 Mart 2020.

» Haberin Devamı

Toplum Gönüllüleri Vakfı Saha Uzman Yardımcısı Arıyor

Güncelleme Tarihi 09.03.2020
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), İzmir'de tam zamanlı saha uzman yardımcısı olarak görevlendirmek üzere ekip arkadaşı arıyor.
 
İlana son başvuru tarihi 14 Mart 2020

» Haberin Devamı

Karakutu Adalet Arayışı Seminerleri Nezihe Muhiddin Belgesel Gösterimiyle Devam Ediyor

Güncelleme Tarihi 09.03.2020

Karakutu'nun Hafıza Yolculuğu Programı kapsamında düzenlediği Adalet Arayışı Seminerleri,  yönetmenliğini Ümran Safter’in yaptığı ve Nezihe Muhiddin’in hayatını ve kadın olma mücadelesini anlatan "Kadın Olmanın Günahı" belgesel gösterimiyle devam ediyor. 

» Haberin Devamı

Save the Children Türkiye ile Ortaklık için Niyet Beyanı Çağrısı

Güncelleme Tarihi 09.03.2020
SC Türkiye,  İstanbul'da Sultangazi ilçesindeki korunmasız çocukların, gençlerin ve ailelerinin korunma, öğrenme, iyi olma ve psikososyal dayanıklılığının güçlendirilmesi programı kapsamında ortaklık kurmak ve/veya stratejik çalışmalar yapmak isteyen çocuklara/gençlere odaklanan ve/veya çocukların/gençlerin önderliğinde hareket eden sivil toplum örgüt, platform ve aktörlerini ortak çalışma yürütmek için başvurmaya davet ediyor.
 
Niyet Beyanı için son başvuru tarihi 9 Mart 2020 saat 23.59

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği Ekip Arkadaşları Arıyor

Güncelleme Tarihi 05.03.2020
İstanbul'da faaliyet gösteren Mavi Kalem Derneği Fatih ofisinde insan kaynakları ve eğitim sorumlusu olarak, Zeytinburnu ve Gebze ofisinde vaka  çalışanı olarak, Fatih ofisinde 
İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları arıyor.
 
İlanlar için son başvuru tarihi 15 Mart 2020 Pazar günü saat 17:00

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği Veri Giriş Sorumlusu ve Resepsiyonist Arıyor

Güncelleme Tarihi 05.03.2020

Çocuk hakları alanında çalışma yürüten Mavi Kalem Derneği Fatih ofisinde veri giriş sorumlusu olarak, Esenyurt ofisinde karşılama görevlisi olarak görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları arıyor. İlanlar için son başvuru tarihi 15 Mart 2020 Pazar günü saat 17:00

» Haberin Devamı

İED: "Türkiye’de İşitme Engeli ile Yaşamanın İlave Zorlukları Var"

Güncelleme Tarihi 04.03.2020
İşitme Engelliler ve Aileleri Derneği (İED) Başkanı Onur Cantimur, 3 Mart Dünya Kulak ve İşitme Günü vesilesiyle NTV'den Tülay Karabağ'a verdiği röportajda Türkiye’de işitme engeli ile yaşamanın ilave zorlukları olduğunu hatırlatarak, işitme engellilerin pek çok alanda hak kaybı yaşadığını söyledi.

» Haberin Devamı

Öğretmenler için Kültürlerarası Öğrenme Atölyesine Davetlisiniz

Güncelleme Tarihi 04.03.2020

AFS Gönüllüleri Derneği ve Türk Kültür Vakfı iş birliğinde Türkiye Kardeşleri Yurt İçi Değişim Programı kapsamında 17-18 Nisan 2020 tarihleri arasında Aydın'da  "Öğretmenler için Kültürlerarası Öğrenme Atölyesi" düzenlenecek.  

Atölyeye son başvuru tarihi 29 Mart 2020 saat 23:59

» Haberin Devamı

KSS Yoluyla Özel Sektör Sivil Toplum İş Birliğinin Güçlendirilmesi Projesi Kapanış Etkinliğine Davetlisiniz

Güncelleme Tarihi 04.03.2020

AB Sivil Toplum Diyaloğu 5. Dönem Programı kapsamında "KSS Yoluyla Özel Sektör Sivil Toplum İş Birliğinin Güçlendirilmesi” projesini hayata geçiren  Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği, programın kapanış etkinliğine davet ediyor. 

» Haberin Devamı

İzmir Yerel Savunuculuk Okulu Öğrencilerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 03.03.2020

Yerel İzleme, Araştırma ve Uygulamalar Derneği (Yereliz), Friedrich-Ebert-Stiftung Türkiye Ofisi desteği ve Yaşar Üniversitesi işbirliğinde 28-29 Mart tarihlerinde  İzmir’de Yerel Savunuculuk Okulu düzenleyecek.

» Haberin Devamı

Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.