TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Haberler

 
Türkiye'deki sivil toplum çalışmalarının görünürlüğüne katkı sunmak amacıyla yayınladığımız haberlerde STGM'nin rolü, yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktır. Duyuru, haber ve ilanlarla ilgili sorularınız için lütfen metindeki (eğer varsa) iletişim adreslerini kullanmanızı rica ederiz. 
 
Web sitemizde yayınlanmasını istediğiniz haberleri ise bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Maya Vakfı Finans Uzmanı Arıyor

Güncelleme Tarihi 26.03.2020
Maya Vakfı, İstanbul ofisinde görevlendirmek üzere finans uzmanı arıyor. Vakfın ilanına son başvuru tarihi 15 Nisan 2020. İlanla ilgilenler özgeçmişlerini ik@mayavakfi.org adresine iletebilirler. 

» Haberin Devamı

Gazeteciler Cemiyeti'nden Online Söyleşi: Kriz Yönetiminde Ne Yapabilirim?

Güncelleme Tarihi 26.03.2020

Gazeteciler Cemiyeti, Avrupa Birliği finansal desteğiyle yürüttüğü Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi (M4D) Projesi kapsamında,  02 Nisan 2020 Salı, 16:00-17:00 saatleri arasında “Kriz Yönetiminde Ne Yapabilirim? Kontrol Kaybıyla Baş Etme Yolları” başlıklı online söyleşi düzenlenecek. 

Söyleşide Uzman Psikolog Merve Otçeken, toplumsal kriz dönemlerinde ve içinde yaşadığımız korona günlerinde kontrol kaybıyla baş etmenin yöntemlerini aktaracak.

» Haberin Devamı

Gazeteciler Cemiyeti'nden Online Atölye: Veri Gazeteciliğine Giriş için Online Araçlar

Güncelleme Tarihi 19.03.2020
Gazeteciler Cemiyeti, Avrupa Birliği finansal desteğiyle yürüttüğü Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi (M4D) Projesi kapsamında 28 Mart 2020 Cumartesi günü 14:00-15:30 saatleri arasında 'Veri Gazeteciliğine Giriş için Online Araçlar' online atölyesi düzenleyecek.  
 
Atölyeye STGM Dijital İşler Koordinatörü Özgür Mehmet Kütküt tarafından yürütecek.

» Haberin Devamı

Yaşama Dair Vakıf'tan Etki Odaklı Tasarım Ve İletişim Atölyesi

Güncelleme Tarihi 17.03.2020
Yaşama Dair Vakıf (YADA), sivil toplum örgütleri için düzenlediği etki odaklı tasarım ve iletişim programı kapsamında Diyarbakır'da tek günlük bir atölye düzenleyecek. Atölye, STÖ'lerin proje ve programlarını etki odaklı tasarlamalarını, mevcut çalışmalarını etkiyi hesaba katan bir yaklaşımla yeniden düşünmelerini, gündemleştirmek istedikleri meselelerin iletişimini etki ve işbirliği çerçevesinde kurgulamalarını ve hayata geçirmelerini kolaylaştırmak adına hayata geçirilecek. 

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği Veri Giriş Sorumlusu Arıyor

Güncelleme Tarihi 17.03.2020
İstanbul'da faaliyet gösteren Mavi Kalem Derneği Fatih ofisinde Veri Giriş Sorumlusu olarak çalışacak kadın ekip arkadaşı arıyor. 

» Haberin Devamı

Toplumsal Haklar ve Araştırmalar Derneği Araştırma Uzmanı Arıyor

Güncelleme Tarihi 17.03.2020

Toplumsal Haklar ve Araştırmalar Derneği (TOHAD), engelli hakları alanında yürütmekte olduğu bir projede çalışmak üzere görevlendirmek üzere; 

» Haberin Devamı

BM Gönüllüleri Türkiye Ekibi İletişim Analisti Arıyor

Güncelleme Tarihi 17.03.2020
Birleşmiş Milletler Gönüllüleri Programı Türkiye Ofisi, İstanbul ofisinde görevlendirmek üzere İletişim Analisti arıyor.
 

» Haberin Devamı

Mültecilerle Gazetecilik Atölyesi Düzenlendi

Güncelleme Tarihi 17.03.2020
Mültecilerin kendilerinin haberler üretebileceği bir medya platformu oluşturmak için kurulan Mülteci Medyası Derneği, mültecilerle birlikte gazetecilik atölyesi düzenledi.

» Haberin Devamı

Gençlik Çalışmaları Derneği Kariyer Yönetimi Eğitmen Eğitimi Düzenledi

Güncelleme Tarihi 17.03.2020

Gençlik Çalışmaları Derneği, Avrupa Birliği Erasmus+ Programı kapsamında yürütmekte olduğu proje kapsamında "Kariyer Yönetimi Eğitmen Eğitimi" düzenledi. 

» Haberin Devamı

Hayata Destek Derneği Saha Çalışanı Arıyor

Güncelleme Tarihi 09.03.2020

Hayata Destek Derneği, Mardin’de yaşayan ya da yaşama imkanı olan tam zamanlı saha çalışanı arıyor. İlan için son başvuru tarihi 15 Mart 2020.

» Haberin Devamı

Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.