Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Haberler

Yayınlanmasını istediğiniz haberleri bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Sosyal Haklar Derneği Yaz Okulları Gönüllülerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 11.06.2019

Soma ve Aladağ'da yaşanan acıların ardından burada yaşayan çocuklarla biraraya gelen Sosyal Haklar Derneği bu yıl da Aladağ ve Soma'da düzenleyeceği yaz okulları için gönüllülerini arıyor. 

» Haberin Devamı

Sürdürülebilir Kalkınma için Sürdürülebilir Sivil Toplum Diyaloğu Projesi Açılış Toplantısına Davetlisiniz

Güncelleme Tarihi 10.06.2019

Çevreci Enerji Derneği, İzmir Karşıyaka Belediyesi'yle birlikte yürütmekte olduğu "Sürdürülebilir Kalkınma için Sürdürülebilir Sivil Toplum Diyaloğu" Projesinin açılış toplantısına davet ediyor. 

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği Ekip Arkadaşı Arıyor

Güncelleme Tarihi 10.06.2019
İstanbul'da faaliyet gösteren Mavi Kalem Derneği Fatih bölgesinde bulunan ofisinde “İyi derecede Arapça Bilen (okuma-yazma-konuşma) Vaka Ekip Çalışanı” olarak görevlendirilmek üzere kadın ekip arkadaşı arıyor.  Başvurular için son tarih 14 Haziran 2019 Cuma
 

» Haberin Devamı

Genç Hayat Vakfı 2019 Yaz Okulu Gönüllü Başvuruları Açıldı

Güncelleme Tarihi 10.06.2019

Mevsimlik gezici tarım işçiliğinde çocuk işçiliği sorununa dikkat çekmek için "Çocuk İşçiliğini Önleme Programı” kapsamında projeler yürüten Genç Hayat Vakfı, her yıl düzenlediği yaz okulu için başvuruları almaya başladı. 

» Haberin Devamı

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi Direktör Arıyor

Güncelleme Tarihi 10.06.2019

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi, İstanbul’da bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere, şubenin genel yönetiminden sorumlu olacak bir direktör arıyor.

Pozisyon için son başvuru tarihi 31 Temmuz 2019, saat 18.00. 

» Haberin Devamı

Bilim Kahramanları Derneği İl Temsilcilerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 10.06.2019

Türkiye’nin farklı illerinde bilimin ve bilimsel çalışmanın yaygınlaştırılması, çocukların ve gençlerin erken yaşta bilimle buluşması ve bilim insanlarının desteklenmesi amacıyla faaliyetlerini sürdüren Bilim Kahramanları Derneği faaliyetlerini daha yaygın yapıda sürdürülebilmek için il temsilciliği modelini hayata geçirecek.

Dernek bunun için 81 ilde gönüllü çalışma yürütecek temsilcilerini arıyor. 

» Haberin Devamı

mecliste.org'dan Yasama Süreçleri İzleme Eğitimi

Güncelleme Tarihi 10.06.2019

mecliste.org, 17-20 Haziran 2019 tarihleri arasında sivil toplum örgütlerinin yasama süreçleri izleme kapasitelerini artırmak üzere Ankara’da dört günlük eğitim düzenleyecek.

» Haberin Devamı

Toy Gençlik Map The Gap Projesi İçin Katılımcısını Arıyor

Güncelleme Tarihi 29.05.2019

Eskişehir'de gençlik alanında çalışma yürüten Toy Gençlik Derneği, ortak oldukları Map the Gap projesine dahil olacak eğitim katılımcısını arıyor. Proje kapsamında düzenlenecek eğitim kursu Bosna-Hersek'te, Hackathon ise Eskişehir'de gerçekleşecek.

» Haberin Devamı

AFS Gönüllüleri Derneği Program Koordinatörü Arıyor

Güncelleme Tarihi 29.05.2019

AFS Gönüllüleri Derneği,  Türk Kültür Vakfı iş birliğiyle yürütmekte olduğu yurt içi öğrenci değişim programı olan Türkiye Kardeşleri projesi için program koordinatörü arıyor. 

Program koordinatörünün Temmuz ve Ağustos aylarında yarı zamanlı (haftada 25 saat), Eylül ve Ekim döneminde ise tam zamanlı (haftada 40 saat) olarak AFS Gönüllüleri Derneği'nin İstanbul’da Osmanbey'de bulunan ofisinde çalışması bekleniyor. 

» Haberin Devamı

Gazeteciler Cemiyeti Basın Buluşmaları Devam Ediyor

Güncelleme Tarihi 29.05.2019

Gazeteciler Cemiyeti'nin Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi Programı (M4D) kapsamında Ankara’daki Basın Evi’nde düzenlediği haftalık gazeteci buluşmaları Haziran ayında devam ediyor.

Buluşmalar ile gazeteciler arasında dayanışmanın artırılması, ağ kurma ve deneyim paylaşımı için ortam sağlanması hedefleniyor. 

 

» Haberin Devamı

Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.