TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Haberler

Yayınlanmasını istediğiniz haberleri bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Sulukule Gönüllüleri Derneği Gönüllü Stajyerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 27.09.2019

İstanbul'da risk altındaki, dezavantajlı, ayrımcılığa maruz kalmış gruplarla hak temelli faaliyetler organize eden Sulukule Gönüllüleri Derneği, çalışmalarında kendilerine destek olabilecek gönüllülerini arıyor.

» Haberin Devamı

Kendine Yeten Kentine Yeter Fuarı

Güncelleme Tarihi 27.09.2019

Kalkınma Atölyesi ortaklığında Birleşmiş Milletler GEF Küçük Destek Programı (SGP) adına düzenlenen “KENDİNE YETEN KENTİNE YETER” temalı fuar, bugüne kadar SGP tarafından desteklenen sivil toplum kuruluşları ve ortakları tarafından gerçekleştirilen 310 projeden 40’ının sergilenmesine imkan veriyor.

» Haberin Devamı

65 + Yaşlı Hakları Derneği Yazı Dolu Dolu Geçirdi

Güncelleme Tarihi 24.09.2019

Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek Programı faydalanıcılarından 65 + Yaşlı Hakları Derneği yaz aylarını dolu dolu geçirdi. 

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği Ekip Arkadaşları Arıyor

Güncelleme Tarihi 23.09.2019
İstanbul'da faaliyet gösteren Mavi Kalem Derneği Esenyurt ofisinde görevlendirilmek üzere koruma birim sorumlusu ve genel danışman arıyor. 
 
Her iki ilan için son başvuru tarihi 28 Eylül 2019 Cumartesi günü saat 17:00
 
İlanlara başvurmak isteyenler ik@mavikalem.org mail adresine konu bölümüne başvurulan pozisyonu yazarak, Türkçe özgeçmiş ve yarım sayfalık motivasyon mektubu göndererek başvurabilirler.
 

» Haberin Devamı

BoMoVu'dan Kölelikte Hayatta Kalma Pratiği: Capoeira Söyleşisi

Güncelleme Tarihi 23.09.2019

Gönüllü sporcu ve beden hareketçilerinden oluşan BoMoVu– Sosyal Güçlendirme için Spor ve Beden Hareketi Ağı, Beden, Spor ve Tahakküm söyleşilerine capoeira başlığıyla devam ediyor. 

Kölelikte Hayatta Kalma Pratiği: Capoeira başlıklı söyleşi 30 Eylül Pazartesi günü BoMoVU'nun İstanbul'daki ofisinde gerçekleştirilecek. 

» Haberin Devamı

Türkiye Sinemasında Spor Söyleşisine Davetlisiniz

Güncelleme Tarihi 11.09.2019

Gönüllü sporcu ve beden hareketçilerinden oluşan BoMoVu– Sosyal Güçlendirme için Spor ve Beden Hareketi Ağı, Beden, Spor ve Tahakküm söyleşilerine sinema başlığıyla devam ediyor. 

» Haberin Devamı

Eşpedal Derneği Sürdürülebilir Bir Ulaşım İçin Pedallamaya Çağırıyor

Güncelleme Tarihi 11.09.2019

İzmir'de engelli hakları alanında faaliyet yürüten Eşpedal Derneği, Avrupa Hareketlilik Haftasında sürdürülebilir ulaşım politikalarını desteklemek üzere İzmir'lileri birlikte pedallamaya davet ediyor. 

Avrıpa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE Kurumsal destek programı faydalanıcılarından olan Eşpedal Derneği  herkes için erişilebilir kent ve doğa, engelli ve engelsiz bireylerin “yol arkadaşlığı” için tandem bisiklet etkinlikleri düzenliyor. Dernek, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında da  15 Eylül 2019 Pazar günü saat 16:30’da İzmir Konak Meydanı’nda bir bisiklet sürüş ve farkındalık etkinliği düzenleyecek. 

Tandem etkinliğinde Avrupa Birliği Delegasyonu Basın ve Enformasyon Birim Başkanı Maria Kanellopoulou, STGM YK Başkanı Levent Korkut ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de yer alacak. 

» Haberin Devamı

Pi Gençlik Derneği'nden Portekiz Avrupa Gönüllü Hizmeti Çağrısı

Güncelleme Tarihi 11.09.2019
İzmir'de gençlik alanında faaliyet gösteren ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek Programı faydalanıcılarından Pi Gençlik Derneği, Avrupa Gönüllü Hizmeti (AGH) kapsamında Portekiz'de yürütülecek proje için bir gönüllü arıyor. 

» Haberin Devamı

Hafıza Merkezi'nden İnsan Hakları İletişiminin Geleceği Paneli

Güncelleme Tarihi 11.09.2019

Hafıza Merkezi yürüttüğü “İnsan Hakları ve Yaratıcı İletişim” adlı projemizin kapanış etkinliğini "İnsan Hakları İletişiminin Geleceği" başlıklı panelle gerçekleştirecek.

» Haberin Devamı

Hrant Dink Vakfı Ekip Arkadaşı Arıyor

Güncelleme Tarihi 11.09.2019

Hrant Dink Vakfı Türkiye-Ermenistan Programında faaliyetlerin koordinasyon, araştırma ve iletişiminden sorumlu olarak görevlendirmek üzere çalışma arkadaşı arıyor. 

» Haberin Devamı

Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.