Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter

Haberler

Yayınlanmasını istediğiniz haberleri bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Mülteciler Derneği Çalışma Arkadaşları Arıyor

Güncelleme Tarihi 07.08.2019

Mülteciler Derneği, Sultanbeyli Mülteciler Toplum Merkezi'nde görevlendirmek üzere Matematik Öğretmeni ve Fizik Tedavi Uzmanı arıyor. 

» Haberin Devamı

ALS-MNH Derneği Kaynak Geliştirme Uzmanı Arıyor

Güncelleme Tarihi 07.08.2019

ALS-MNH Derneği, 41. İstanbul Maratonu Projesi 'nde görevlendirmek üzere dönemsel kaynak geliştirme uzmanı arıyor.

» Haberin Devamı

EGED “Görme Engellilerin Bilgiye Erişim Ağı” Çalışmasına Devam Ediyor

Güncelleme Tarihi 07.08.2019

Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek Programı faydalanıcılarından Eğitimde Görme Engelliler Derneği, Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı tarafından desteklenen “Görme Engellilerin Bilgiye Erişim Ağı” adlı projesiyle yurt içi çalışma ziyaretlerine başladı.

» Haberin Devamı

Roman Toplumu Gençlik Eğitim ve Kalkınma Derneği Çalışmalarına Hızla Devam Ediyor

Güncelleme Tarihi 07.08.2019

İzmir'de çalışma yürüten ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE Kurumsal Destek Programı faydalanıcılarından Roman Toplumu Gençlik Eğitim ve Kalkınma Derneği'nin (ROMGADER) Roman kadınlara meslek edindirmek amacıyla düzenlediği dikiş-nakış kursu katılımcıların eserlerinin sergilenmesiyle tamamlandı. Sergide katılımcıların hazırladığı geleneksel Roman giysileri ve çocuk gösteri kıyafetleri sunuldu. 

» Haberin Devamı

Engelsiz Filmler Festivali 7. kez Sinemaseverlerle Buluşuyor

Güncelleme Tarihi 07.08.2019

Bu yıl yedinci yaşını kutlayacak olan Engelsiz Film Festivali, Ekim ayında İstanbul, Ankara ve Eskişehir'de sinemaseverlerle buluşacak. 

EFF, 7-9 Ekim’de İstanbul SineBU, 11-13 Ekim’de Eskişehir Yunus Emre Kültür Merkezi, 16-20 Ekim’de Ankara’da Çağdaş Sanatlar Merkezi ve Goethe-Institut Ankara’da olacak. 

» Haberin Devamı

Kamu Sivil Toplum Projesi Kapsamında İyi Yönetişim ve Davranış İlkeleri Eğitimleri Başlıyor

Güncelleme Tarihi 07.08.2019

Kamu-STK İşbirliği için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Kapasitesinin Güçlendirilmesi Teknik Yardım Projesi kapsamında, İyi Yönetişim ve Davranış İlkeleri Eğitimleri düzenlenecek. 

» Haberin Devamı

Üreme Sağlığı Akran Eğitimleri Projesi Eğitmen Eğitimi Başvuruları Başladı

Güncelleme Tarihi 06.08.2019

Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği (Y-PEER Türkiye) Üreme Sağlığı Akran Eğitimleri Projesi, eğitmen eğitimi için katılımcılarını bekliyor. Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) Türkiye Ofisi ortaklığında yürütülen proje kapsamında 18-25 yaşları arasındaki kişiler eğitime katılmak için başvuru yapabilecek. 

» Haberin Devamı

İnsan Hakları Okulu Akademik Özgürlük Yaz Okulu'na Çağırıyor

Güncelleme Tarihi 06.08.2019

İnsan Hakları Okulu (İHO), 23-27 Eylül 2019 tarihlerinde Antalya’da beş gün sürecek bir yaz okulu programı düzenleyecek. Akademik Özgürlük Yaz Okulu'na başvurular için son  tarih 19 Ağustos 2019 Pazartesi.

» Haberin Devamı

Denizli Otizm Derneği Birlikte Yaz Kulübü Sona Erdi

Güncelleme Tarihi 06.08.2019

Denizli'de engelli hakları alanında çalışma yürüten ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE Kurumsal Destek Programı faydalanıcılarından Denizli Otizm Derneği'nin tersine kaynaştırma uygulaması yaptığı "Birlikte Yaz Kulübü" geçtiğimiz hafta sona erdi. 

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği Ekip Arkadaşları Arıyor

Güncelleme Tarihi 06.08.2019

İstanbul'da faaliyet gösteren Mavi Kalem Derneği Fatih bölgesinde bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere engelli idari işler destek personeli ve Arapça bilen vaka ekip çalışanı arıyor. 

Her iki ilan için son başvuru tarihi  20 Ağustos 2019 Salı günü saat 17:00. İlanlara başvurmak isteyenler ik@mavikalem.org mail adresine konu bölümüne başvurulan pozisyonu yazarak, Türkçe özgeçmiş ve yarım sayfalık motivasyon mektubu göndererek başvurabilirler.

» Haberin Devamı

Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.