Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Haberler

Yayınlanmasını istediğiniz haberleri bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Mülteci Destek Derneği Çalışma Arkadaşları Arıyor

Güncelleme Tarihi 02.05.2019

Mülteci Destek Derneği (MUDEM) Ankara ve İstanbul ofislerinde görev alacak çeşitli branşlarda çalışma arkadaşları arıyor. 

» Haberin Devamı

Avrupa Birliği Etkiniz Programı Anketine Katılım Çağrısı

Güncelleme Tarihi 30.04.2019

Avrupa Birliği Uluslararası İnsan Hakları Çerçevesine Uyumun İzlenmesi için ETKİNİZ Projesi, insan hakları alanında izleme yapan ve/veya yapmak isteyen sivil toplum örgütlerine sunulacak destekleri şekillendirmek için ankete katılma çağrısı yaptı. 

» Haberin Devamı

Avrupa Komisyonu Sivil Toplum Desteği ve Medya 2018-2019 Programı Yeni Hibe Çağrısı Online Bilgilendirme Semineri

Güncelleme Tarihi 30.04.2019

Avrupa Komisyonu Sivil Toplum Desteği ve Medya Programı 2018-2019 kapsamında sivil toplum örgütlerinin bölgesel tematik ağlara, kadın hakları ve cinsiyet eşitliği için bölgesel bir ağa destek ve Sırbistan ve Kosova'dan topluluklar ve vatandaşlar arasında işbirliğini teşvik eden küçük ölçekli projelere destek olmak hedefiyle yayınlanan teklif çağrısı için 3 Mayıs'ta bilgilendirme webinarı düzenlenecek. 

» Haberin Devamı

Özel Sektör ve Kamu Çalışanı LGBTİ+’ların Durumu 2019 Araştırması Başladı

Güncelleme Tarihi 30.04.2019

Kaos GL, Kadir Has Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Araştırmaları Merkezi ile yürüttüğü 'Özel Sektör ve Kamu Çalışanı LGBTİ+'ların Durumu 2019 Araştırması' için hazırlanan ankete destek vermeye çağırıyor.

» Haberin Devamı

Bianet'ten Dijital Güvenlik Atölyesi'ne Çağrı

Güncelleme Tarihi 25.04.2019

IPS İletişim Vakfı Atölye BİA başlığı altında düzenlediği eğitim serisine Dijital Güvenlik Atölyesi'yle devam ediyor. 4-5 Mayıs tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek olan atölyeye son başvuru tarihi 29 Nisan 2019.

» Haberin Devamı

Çevreci Enerji Derneği'nden Savunuculuk Eğitimi

Güncelleme Tarihi 25.04.2019

Çevreci Enerji Derneği, yürütmekte olduğu “Sürdürülebilir Çevre ve Enerji” adlı projeleri çerçevesinde Yerel Savunuculuk Atölye Çalışmalarına savunuculuk eğitimiyle devam ediyor. 

» Haberin Devamı

Kamu Araştırmaları Vakfı Ekip Arkadaşı Arıyor

Güncelleme Tarihi 24.04.2019

Ankara'da faaliyet yürüten Kamu Araştırmaları Vakfı, proje bazlı çalışacak ve yürütülecek ilgili projenin koordinasyonundan sorumlu olacak proje koordinatörü ve proje asistanı arıyor.

İlana başvurmak isteyenler 15 Mayıs 2019 tarihine kadar onuraltinkuplu@gmail.com adresine e-posta bölümüne başvurulan pozisyonu yazarak CV iletebilirler. 

» Haberin Devamı

Pi Gençlik Derneği Fransa'da AGH İçin Gönüllülerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 24.04.2019

İzmir'de gençlik alanında faaliyet gösteren ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek Programı faydalanıcılarından Pi Gençlik Derneği, Avrupa Gönüllü Hizmeti (AGH) kapsamında Fransa'da yürütülecek projeler için gönüllü arıyor. 

» Haberin Devamı

Yerel Demokrasi, Katılım ve Kent Konseyleri Eğitimi Katılımcılarını Arıyor

Güncelleme Tarihi 24.04.2019

Yerel İzleme, Araştırma ve Uygulamalar Derneği (YERELIZ) “Yerel Demokrasi, Katılım ve Kent Konseyleri Eğitimi” için katılımcılarını arıyor. 

» Haberin Devamı

Sosyal Kuluçka Merkezi'nden STÖ'ler İçin Kapasite Geliştirme Programı

Güncelleme Tarihi 18.04.2019

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi (STÇM) Avrupa Birliği tarafından finanse edilen “Örgütlenme Özgürlüğü ve Katılım Hakkının Daha Fazla Geliştirilmesi için STK’lar ve Sivil Ağların Kapasitesinin Geliştirilmesi” projesi kapsamında, sivil toplum kuruluşları ve sivil inisiyatiflerin kapasitelerinin gelişimine destek vermek üzere  “genel kapasite gelişimi” programına başlıyor.

» Haberin Devamı

Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.