Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Haberler

Yayınlanmasını istediğiniz haberleri bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Mavi Kalem Derneği Ekip Arkadaşları Arıyor

Güncelleme Tarihi 23.01.2019

Mavi Kalem Derneği, Kocaeli ofisinde tam zamanlı görevlendirmek üzere temizlik personeli ve vaka çalışanı ve İstanbul ofisinde tam zamanlı görevlendirmek üzere vaka çalışanı pozisyonlarında engelli istihdamı gerrçekleştirecek. 

» Haberin Devamı

SEHAK'tan Holokost Anma Etkinliği

Güncelleme Tarihi 23.01.2019

Sivil ve Ekolojik Haklar Derneği (SEHAK) 27 Ocak 2019, Pazar günü holokost anma etkinliğini düzenleyecek.

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği Kadın Tercüman Arıyor

Güncelleme Tarihi 23.01.2019

Mavi Kalem Derneği İstanbul/ Fatih-Zeytinburnu bölgesinde yürüttüğü Çocuk Koruma Projesi’nde saha çalışmalarında tam gün görevlendirilmek üzere kadın tercüman ekip arkadaşı arıyor.

» Haberin Devamı

Hrant Dink Vakfı Çalışma Arkadaşları Arıyor

Güncelleme Tarihi 23.01.2019

Hrant Dink Vakfı, Sabancı Üniversitesi İstanbul Politikalar Merkezi ve Uluslararası Olof Palme Merkezi ortaklığıyla yapılacak projede görevlendirmek üzere çeşitli pozisyonlarda çalışma arkadaşı arıyor.

» Haberin Devamı

Mersin Romanlar Derneği Gönüllülerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 22.01.2019

Mersin Romanlar Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği "Roman Çocuklarının Eğitime Kazandırılması" projesi için gönüllülerini arıyor.

» Haberin Devamı

Sivil Toplum Günleri Şubat Ayında Devam Ediyor

Güncelleme Tarihi 21.01.2019

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanıyla yürütülen Kamu-STK İş Birliği Projesi kapsamında 18-19 Şubat 2019 tarihleri arasında Malatya'da ve  21-22 Şubat tarihleri arasında ise Sivas'ta sivil toplum günleri düzenlenecek. 

» Haberin Devamı

EGED Şarkısını Arıyor

Güncelleme Tarihi 21.01.2019

Ankara'da engelli hakları alanında çalışma yürüten ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek Programı yararlanıcılarından Eğitimde Görme Engelliler Derneği(EGED) bir şarkı yarışması düzenleyerek bu alana katkıda bulunmak isteyenlere çağrıda bulundu.

» Haberin Devamı

Pembe Hayat Kuir Fest 8. Yaşını Kutluyor

Güncelleme Tarihi 21.01.2019

Bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan Pembe Hayat Kuir Fest 24-27 Ocak 2019 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek. Festivalin bu yılki mottosu ise #ÇokGüzelsinYasakMısın.

» Haberin Devamı

Göçmen Hakları ve Sosyal Uyum Derneği Çalışma Arkadaşı Arıyor

Güncelleme Tarihi 17.01.2019

Göçmen Hakları ve Sosyal Uyum Derneği (GÖÇ-DER), Keçiören Belediyesi bünyesinde hizmet veren Keçiören Göçmen Hizmetleri Merkezi (KGHM) ile işbirliği içinde ve Save The Children (SCI) ile ortaklaşa olarak yürütülecek “İstanbul ve Ankara’da ikamet eden Mülteci Çocuk, Genç ve Yetişkinleri Koruma ve Refahı Güçlendirme” projesinde görevlendirilmek üzere uzman sosyal çalışmacı arıyor. 

Sekiz ay boyunca görevlendirilecek uzman sosyal çalışmacı için; 

» Haberin Devamı

Pi Gençlik Derneği'nden Polonya'da Avrupa Gönüllü Hizmeti

Güncelleme Tarihi 17.01.2019

İzmir'de gençlik alanında faaliyet gösteren ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek Programı faydalanıcılarından Pi Gençlik Derneği, Avrupa Gönüllü Hizmeti (AGH) kapsamında Polonya'da 12 ay sürecek bir proje için gönüllü arıyor. 

Şubat 2019 – Şubat 2020 tarihleri arasında sürecek olan projeye gönüllü olarak başvurmak isteyenler 27 Ocak 2019 Pazar günü saat 23.00'e kadar başvurularını yapabilirler.

Başvurmak isteyenler başvuru formlarını, İngilizce Europass CV (özgeçmiş)lerini ve İngilizce Motivasyon Mektuplarını agh@pigenclikdernegi.org adresine gönderebilirler. 

» Haberin Devamı

Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.