Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Haberler

Yayınlanmasını istediğiniz haberleri bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Amasya, Çorum, Tokat ve Samsun'dan Örgütler Ağ Oluşturma Toplantısı İçin Ankara'daydı

Güncelleme Tarihi 30.01.2019

Samsun’da çalışma yürüten Karadeniz Yeni Ufuklar Derneği, İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından finanse edilen "Birlikte Güçleniyoruz" projesi kapsamında STGM’nin organizasyonuyla Ankara’da bir ağ oluşturma toplantısı düzenledi. 

28 Ocak Pazartesi günü 33 STÖ temsilcisinin katıldığı toplantıda Avrupa Birliği’nin Türkiye’deki sivil destekleri, T.C Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı, Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı ve STGM’nin çalışmaları konusunda bilgi verildi. 

» Haberin Devamı

Karakutu Derneği Genel Koordinatör Arıyor

Güncelleme Tarihi 30.01.2019

İstanbul'da çalışma yürüten Karakutu Derrneği genel koordinatör arıyor.

İş başvurusu yapmak isteyen adayların 12 Şubat 2019’a kadar 2019-001GK ilan kodunu başlık kısmına yazarak kısa bir üst yazıyla beraber özgeçmişlerini info@karakutu.org.tr’ye göndermesi gerekiyor.

» Haberin Devamı

Yuva Derneği'nden “Birlikte Yaşam: Göç ve Sosyal Uyum” Eğitmen Eğitimi

Güncelleme Tarihi 30.01.2019

Yuva Derneği, Birlikte Yaşam: Göç ve Sosyal Uyum Eğitim Programı gönüllü eğitmen havuzuna dahil olacak 24 yeni eğitmenini arıyor. 21-25 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek olan eğitmen eğitiminde insan hakları, mülteci hakları ve eğitmenlik becerileri ile ilgili oturumlar yer alacak. 

» Haberin Devamı

Hafıza Merkezi ve Heinrich Böll Stiftung Derneği Ekip Arkadaşı Arıyor

Güncelleme Tarihi 30.01.2019

Hafıza Merkezi ve Heinrich Böll Stiftung Derneği üç yıl sürecek uluslararası bir projede Eğitim Programları Sorumlusu olarak görevlendirmek üzere ekip arkadaşı arıyor.İlana başvuru için son tarih 13 Şubat 2019, Çarşamba günü saat 18.00.

 Türkiye çapında, insan hakları alanında çalışan sivil toplum kuruluşlarına finansal, stratejik ve teknik destek sağlanması hedeflenen projenin Eğitim Programları Sorumlusu, Mart 2019 – Ocak 2022 tarihleri arasında istihdam edilecek.

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği Ekip Arkadaşı Arıyor

Güncelleme Tarihi 30.01.2019

Mavi Kalem Derneği Kocaeli – Gebze ofisinde “Arapça Bilen Vaka Ekip Çalışanı” olarak tam zamanlı görevlendirilmek üzere ekip arkadaşı arıyor.

» Haberin Devamı

Yerel Savunuculuk Okuluna Kayıtlar Başladı

Güncelleme Tarihi 28.01.2019

Yerel İzleme, Araştırma ve Uygulamalar Derneği'nin (YERELİZ) Bahçeşehir Üniversitesi Göç ve Kent Çalışmaları Merkezi (BAUMUS) işbirliğinde düzenlediği Yerel Savunuculuk Okulu ikinci dönemi 13 Şubat 2019’da başlayacak. Program 12 hafta boyunca Çarşamba akşamları saat 19:00-22:00 arasında Beşiktaş Güney Kampüste gerçekleşecek. Eğitime katılım ücretsiz. 

» Haberin Devamı

Habitat Derneği'nden CCNA 1-2 Eğitmen Eğitimi

Güncelleme Tarihi 28.01.2019

Habitat Derneği ve Ağ Yöneticileri Derneği işbirliğinde  Ağlara Giriş ve Routing ve Switching Temelleri Eğitmen Eğitimi (CCNA 1 ve CCNA 2) 15 – 24 Şubat 2019  tarihleri arasında İstanbul İnogar’da düzenlenecek.

25 kişilik kontenjanı olan eğitimen eğitimine katılım ücretsiz. Eğitim için son başvuru tarihi 04 Şubat 2019.

» Haberin Devamı

TEMA Vakfı Iğdır’da Gönüllü İl Temsilcisi ve İlçe Sorumluları Arıyor

Güncelleme Tarihi 24.01.2019

TEMA doğal varlıkları koruma mücadelesinde Iğdır'daki çalışmalarında destek verebilecek il temsilcisi ve ilçe sorumluları arıyor.

» Haberin Devamı

Çanakkale'de Umutları Kim Yeşertir?

Güncelleme Tarihi 23.01.2019

TEMA doğal varlıkları koruma mücadelesinde  Çanakkale’deki çalışmalarında destek verebilecek il temsilcisi arıyor.

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği İletişim Sorumlusu Arıyor

Güncelleme Tarihi 23.01.2019

İstanbul'da çalışma yürüten Mavi Kalem Derneği "Suriyeli Çocukların Eğitime Dair Model Oluşturma Projesi"nde İletişim Sorumlusu olarak görevlendirmek üzere ekip arkadaşı arıyor,

» Haberin Devamı

Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.