TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Haberler

Yayınlanmasını istediğiniz haberleri bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Sosyal Sorumlulukta Kalite Derneği Gönüllü Çağrısı

Güncelleme Tarihi 04.11.2019

Geçtiğimiz yıl kurulan Sosyal Sorumlulukta Kalite Derneği,  başta Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi (sspkongre.com) organizasyonu olmak üzere, SSKD’nin yapacağı sosyal sorumluluk çalışmalarında 1 sene aktif olarak sorumluluk alacak gönüllülerini arıyor. 

Gönüllü adayları için son başvuru tarihi 15 Kasım 2019.

» Haberin Devamı

Çocuk Hakları İş Birliği Toplantısına Davetlisiniz

Güncelleme Tarihi 04.11.2019

Genç Gönüllüler Derneği, çocuk hakları alanında çalışan; STÖ'ler, kamu kurumları ve aktivistler ile birlikte Türkiye'de her geçen gün daha da artan çocuk istismarları, psikolojik ve fiziksel şiddet olayları ve eşitsizliklere karşı çocuk haklarının daha etkin bir şekilde savunulması hususunda ortak ve gür bir ses oluşturmak üzere düzenleyeceği toplantıya davet ediyor. 

» Haberin Devamı

ERTEV Vakfı Ekip Arkadaşları Arıyor

Güncelleme Tarihi 04.11.2019
Ermetal Teknolojik Eğitimler Vakfı, GIZ ve ECHO tarafından fonlanan LIFT Projesi kapsamında Bursa’nın Gürsu ilçesinde gerçekleşecek "Üreten Çocuklar-Steam Yaklaşımıyla Çocuklar Okullaşıyor Projesi"nde Kasım 2019- 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere STEAM Eğitmeni ve PDR Uzmanı arıyor. 

» Haberin Devamı

Müşterek Proje'den Gönüllü Yönetimi Eğitimi

Güncelleme Tarihi 04.11.2019

Mültecilerle çalışan STÖ'lerin insan kaynağı kapasitelerini, iletişim ve savunuculuk becerilerini güçlendirmek amacıyla Bir İZ tarafından yürütülen Müşterek Proje kapsamında 14 Kasım Perşembe günü 09:30-16:30 saatleri arasında ise Gönüllü Yönetimi Eğitimi düzenlenecek. 

» Haberin Devamı

Kızlar Atakta'dan Sivil Toplum Aktörlerine Sosyal Etkisi Yüksek Davet

Güncelleme Tarihi 04.11.2019

Ergenlik dönemindeki genç kızların spor, doğa ve takım çalışmaları ile zihinsel ve fiziki kapasitelerini arttırarak potansiyellerini açığa çıkarmayı sağlamak, güçlerini keşfetmelerine aracı olmak için yola çıkan "Kızlar Atakta" projesi geçen 4 yılın ardından projenin çıkış noktasını, ilerleyişini ve çıktılarını konuşmak üzere  Ankara'da ve İzmir’de düzenleyeceği toplantılara davet ediyor. 

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği Ekip Arkadaşları Arıyor

Güncelleme Tarihi 28.10.2019
İstanbul'da faaliyet gösteren Mavi Kalem Derneği Esenyurt ofisinde görevlendirilmek üzere sağlık danışmanı ve yasal danışman arıyor.
 
Her iki ilan için de son başvuru tarihi 4 Kasım 2019 saat 17:00. İlanlarla ilgilenenler Türkçe özgeçmişlerini ve ve yarım sayfalık motivasyon mektuplarını ilan edilen son tarihe kadar mailin konu bölümüne başvurlulan pozisyonu yazarak ik@mavikalem.org adresine gönderebilirler. 
 

» Haberin Devamı

YADA Ankara’da Gerçekleşecek Sivil Diyalog Atölyesi’ne Davet Ediyor

Güncelleme Tarihi 28.10.2019

YADA Vakfı, sivil toplumun etkililiği ve etkinliğini üzerine konuşmak, STK-Kamu-Özel Sektör ilişkilerindeki imkanlar ve imkansızlıkları, sınırları ve fırsatları,etkin diyaloğun imkanlarını irdelemek üzere 7 Kasım 2019 Perşembe günü Ankara'da 09.00- 15:00 saatleri arasında bir odak grup çalışması düzenleyecek.

» Haberin Devamı

Genç Hayat Vakfı Ekip Arkadaşları Arıyor

Güncelleme Tarihi 24.10.2019

11-18 yaş grubu çocuk ve gençlerin hayata hazırlanma süreçlerini desteklemek için çalışmalar yürüten Genç Hayat Vakfı İstanbul ofisinde Eğitim Saha Koordinatörü ve İletişim Sorumlusu olarak tam zamanlı çalışacak yeni ekip arkadaşlarını arıyor. 

Eğitim Saha Koordinatörü ilanıyla ilgilenen adaylar niyet mektupları ile birlikte özgeçmişlerini asli@genchayat.org adresine, İletişim Sorumlusu ilanıyla ilgilenen adaylar niyet mektupları ile birlikte özgeçmişlerini asliceren@genchayat.org adresine 25 Ekim Cuma günü saat 17.00’ye kadar, e-posta konusuna başvurulan pozisyonun ismini yazarak iletebilirler. 

» Haberin Devamı

Lider Kadın Derneği Ekip Arkadaşı Arıyor

Güncelleme Tarihi 23.10.2019

Mardin'de faaliyet gösteren Lider Kadın Derneği, Mardin ve Diyarbakır'da yürütülecek "koruma projesi" kapsamında görevlendirmek üzere proje sorumlusu ve vaka sorumlusu arıyor. Pozisyonlarla ilgilenenler özgeçmişlerini 25 Ekim 2019 Cuma gününe kadar info@kizilkader.org adresine iletebilirler.

» Haberin Devamı

“2. Mülteci Film Festivali” Perdelerini Açıyor

Güncelleme Tarihi 23.10.2019

Sığınmacılar ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği (SGDD) ve Mülteci Destek Derneği’nin (MUDEM), Avrupa Birliği’nin finansal desteğiyle  2. Mülteci Film Festivali için perdelerini 26 Ekim Cumartesi günü Büyülü Fener’de açıyor.

» Haberin Devamı

Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.