TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Haberler

Yayınlanmasını istediğiniz haberleri bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi Basın Sorumlusu Arıyor

Güncelleme Tarihi 21.08.2019
Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi, İstanbul’daki ofisinde tam zamanlı olarak görevlendirmek üzere "Basın Sorumlusu" arıyor.
 

» Haberin Devamı

Ceza İnfaz Sisteminde Sivil Toplum Derneği ( CİSST ) Veritabanı İçin Yazılım ve Teknik Destek Hizmet Alım İhalesi

Güncelleme Tarihi 21.08.2019

Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE Kurumsal destek programı faydalanıcılarından Ceza İnfaz Sisteminde Sivil Toplum Derneği (CİSST ) veritabanı yazılımı için teknik destek hizmet alım ihale süreci başlattı. İhale için son başvuru 28 Ağustos 2019 Çarşamba.

» Haberin Devamı

BizBizze 2019 Girişimcilik Programı Başlıyor

Güncelleme Tarihi 21.08.2019

BizBizze Kadınlar İçin Fikir ve Destek Derneği’nin 2019 Sonbahar Girişimcilik Programı, kendi işini kurmak ya da sahip olduğu işi güçlendirmek isteyen kadınların başvurusuna açıldı. Programa son başvuru tarihi 31 Ağustos 2019. 

» Haberin Devamı

SİYAMDER Ulusal Takım Üyelerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 21.08.2019

Sivil Yaşam Derneği, Derneğin faaliyetlerinde üst düzey sorumluluk alarak takım çalışması kabiliyetini ve teknik yeterliliği elde edecek Ulusal Takım üyelerini arıyor. 

Türkiye’nin 20’den fazla şehrindeki SİYAMDER Yerel Kurulları ile birebir çalışma imkanı sunacak SİYAMDER Ulusal Takımları şöyle; 

» Haberin Devamı

Değişim Liderleri Derneği Kaynak Geliştirme Sorumlusu Arıyor

Güncelleme Tarihi 21.08.2019

Kadınlara eğitim fırsatları sunarak liderlik becerilerini arttırmak; onların iş yaşamında ve toplumsal hayatta aktif, sorumluluk sahibi, ülkenin kalkınmasına faydalı ve üretici bireyler
olmalarını destekleme misyonuyla çalışma yürüten Değişim Liderleri Derneği,  Kaynak Geliştirme Sorumlusu arıyor. 

» Haberin Devamı

Nirengi Derneği Pozitif Gençlik Gelişimi Eğitimleri İçin Gönüllülerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 21.08.2019
Nirengi Derneği, ergen istismarı, akran zorbalığı ve flört şiddeti konularında 5'nci ve 12'nci sınıf okul idarecileri ve öğretmenlerini bilgilendirme amacıyla yürütmekte olduğu "Çok Geç Olmadan İstanbul Projesi "kapsamında "Pozitif Gençlik Gelişimi Eğitimleri" için gönüllülerini arıyor. 
 

» Haberin Devamı

Eşitlik Forumu'ndan Veri Toplama ve Görselleştirme Çalıştayı

Güncelleme Tarihi 21.08.2019

Eşit Haklar İzleme Derneği, Sosyal Kültürel Yaşamı Geliştirme Derneği ve Karadeniz Kadın Dayanışma Derneği'yle birlikte yürütmekte olduğu "İnsan Haklarına Eşit Erişim İçin Kampanya" projesi kapsamında veri toplama ve görselleştirme çalıştayı düzenleyecek.

7-8 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek çalıştaya başvurular 25 Ağustos Pazar günü sona eriyor. 

» Haberin Devamı

Women of the World İstanbul Festivali - Thinkin Toplantılarına Davetlisiniz

Güncelleme Tarihi 21.08.2019

Kadınların başarılarını kutlamak ve desteklemek üzere hayata geçirilen Women of the World (WOW) 2020’de İstanbul’da gerçekleştirilecek festivalin planlaması için Thinkin toplantıları düzenlenecek. 

» Haberin Devamı

TEMA Vakfı Çanakkale ve Balıkesir'de Gönüllülerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 21.08.2019
TEMA Vakfı Çanakkale ve Balıkesir'de gönüllü ilçe sorumlularını arıyor.

» Haberin Devamı

Belediye Stratejik Planına Engelliler Konusunda Katkı Belgesi Yayınlandı

Güncelleme Tarihi 21.08.2019
Toplumsal Haklar ve Araştırmalar Derneği (TOHAD) koordinatörlüğünü yaptığı Engelli Hakları İzleme Ağı’na dahil 15 sivil örgüt ile bir araya gelerek, Belediyelerin Stratejik Plan hazırlama süreçlerine engelli hakları alanında katkı sağlamak isteyen STÖ’lerin yararlanacağı bir politika belgesi hazırladı.

Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE destek programı faydalanıcılarından olan TOHAD'ın program desteğiyle hazırladığı politika belgesinde belediyelerin stratejik planlama sürecinde engellilere yönelik kamusal hizmetlerde uymaları gereken temel ilkeler ve öncelik vermeleri gereken çalışmalara yer veriliyor. 

» Haberin Devamı

Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.