TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Haberler

Yayınlanmasını istediğiniz haberleri bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Lider Kadın Derneği Finans Sorumlusu Arıyor

Güncelleme Tarihi 04.12.2019

Mardin'de kadın hakları alanında çalışma yürüten Lider Kadın Derneği yürütmekte oldukları projenin finans işlemlerinin yapılması için finans sorumlusu arıyor.

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği Veri Giriş Sorumlusu Arıyor

Güncelleme Tarihi 04.12.2019
İstanbul'da bulunan Mavi Kalem Derneği Fatih ofisinde Veri Giriş Sorumlusu olarak görevlendirmek üzere kadın ekip arkadaşı arıyor.
 

» Haberin Devamı

Filantropi Profesyonelleri Eğitim Programı’nın 7. Dönem Başvuruları Açıldı

Güncelleme Tarihi 25.11.2019

Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı (TÜSEV) sivil toplum kuruluşu çalışanlarına yönelik olarak yürüttüğü Filantropi Profesyonelleri Eğitim Programı‘nın yedinci dönem başvurularının açıldığını duyurdu. 

» Haberin Devamı

Medya ve Hukuk Çalışmaları Derneği'nden Dava İzleme ve Yargı Haberciliği Eğitimi

Güncelleme Tarihi 25.11.2019

Medya ve Hukuk Çalışmaları Derneği (MLSA), Aralık ayında Diyarbakır'da gazeteciler, STK temsilcileri ve dava takibi çalışmalarına katılmak isteyen kişiler için dava izleme ve yargı haberciliği eğitimi düzenleyecek. 

» Haberin Devamı

um:ag'dan Sivil Toplum Örgütlerine Yönelik Hak Temelli Gazetecilik Eğitimi

Güncelleme Tarihi 21.11.2019

Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı (um:ag) Aralık ayında Ankara'da Sivil Toplum Örgütlerine Yönelik Hak Temelli Gazetecilik Eğitimi düzenleyecek. 

um:ag'ın Avrupa Birliği’nin finansal desteğiyle yürüttüğü Hak Temelli Gazeteciliğin Sivil Toplum Aracılığıyla Yaygınlaştırılması başlıklı proje kapsamında düzenleyeceği iki günlük eğitim 21-22 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleşecek. 

» Haberin Devamı

Genç Hayat Vakfı Proje Saha Sorumlusu Arıyor

Güncelleme Tarihi 20.11.2019

Genç Hayat Vakfı,  Çocuk İşçiliğini Önleme Programı kapsamında Eskişehir’de yürütmekte olduğu projede 8 ay boyunca tam zamanlı olacak şekilde çalışacak ve saha uygulama aşamalarını yürüterek, proje koordinatörüne raporlama yapacak  proje saha sorumlusu arıyor. 

İlanla ilgilenen adaylar özgeçmişleri ile birlikte niyet mektuplarını 6 Aralık 2019 Cuma günü saat 16.00’ya kadar  e-postanın konusuna “Proje Saha Sorumlusu” yazarak ozan@genchayat.org adresine iletebilirler. 

» Haberin Devamı

Geçmişle Yüzleşmede Konuşma ve Yazı Nasıl bir Rol Oynuyor?

Güncelleme Tarihi 18.11.2019

Karakutu Derneği, Hafıza Yolculuğu Programı kapsamında düzenlediği Adalet Arayışı Seminerleri Aras Yayıncılık Yayın Yönetmeni Rober Koptaş ve Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yetvart Danzikyan'ın konukluğunda geçmişle yüzleşmede yazı ve konuşmanın rolüyle devam ediyor.

Buluşma 21 Kasım Perşembe günü saat 18:30'da DEPO İstanbul'da düzenlenecek. 

» Haberin Devamı

Kadın Öz Savunma Akademisi'nden Güçlendirici Drama Atölyesi

Güncelleme Tarihi 18.11.2019

Kadın Öz Savunma Akademisi 23 Kasım'da Ankara'da Dönüşüm Tiyatro Sahnesi'nde güçlendirici drama atölyesi* düzenleyecek. 

» Haberin Devamı

Kalkınma Atölyesi Sihirli Lamba Kısa Film Gösterimine Davet Ediyor

Güncelleme Tarihi 18.11.2019

Kalkınma Atölyesi Kooperatifi, 20 Kasım 2019 Dünya Çocuk Hakları Günü’nde Adana Ovası'nda yaşayan mevsimlik gezici tarım işçisi hanelerdeki çocukların çektikleri ilk kısa film olan SİHİRLİ LAMBA Kısa Film Gösterimini ve Fotoğraf Albümü Paylaşım Etkinliğini düzenleyecek. 

» Haberin Devamı

BoMoVu "Elimin Hamuru, Kramponumun Çamuru"yla Söyleşisine Davet Ediyor

Güncelleme Tarihi 18.11.2019

Gönüllü sporcu ve beden hareketçilerinden oluşan BoMoVu– Sosyal Güçlendirme için Spor ve Beden Hareketi Ağı, Beden, Spor ve Tahakküm söyleşilerine spor ve kadın başlığıyla devam ediyor. 

Söyleşi 24 Kasım Pazar günü  BoMoVU'nun İstanbul'daki ofisinde gerçekleştirilecek. 

» Haberin Devamı

Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.