Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Haberler

Yayınlanmasını istediğiniz haberleri bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Mavi Kalem Derneği Ekip Arkadaşı Arıyor

Güncelleme Tarihi 12.02.2019

Mavi Kalem Derneği’n Adana bölgesinde yürüttüğü Çocuk Koruma Projesi’nde Bilgi İşlem /IT Personeli olarak yarı zamanlı ekip arkadaşı arıyor. İlgilenen adaylar 20 Şubat 2019 Çarşamba, saat 17:00’ ye kadar başvuru yapabilirler. 

» Haberin Devamı

WWF Türkiye Ekip Arkadaşı Arıyor

Güncelleme Tarihi 12.02.2019

Dünya Doğayı Koruma Vakfı Türkiye Ofisi İstanbul'da bulunan ofisinde görevlendirmek üzere kıdemli bireysel kaynak geliştirme uzmanı arıyor. İlana başvurmak için son tarih 25 Şubat 2019. 

» Haberin Devamı

Mor Salkım Kadın Dayanışma Derneği Gönüllü Psikolog ve Psikolojik Danışman Arıyor

Güncelleme Tarihi 11.02.2019

Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler İçin Kurumsal Destek Programı faydalanıcılarından Mor Salkım Kadın Dayanışma Derneği gönüllü psikolog ve psikolojik danışman ağını genişletmek üzere çağrı yaptı.

Derneğin ofisinde veya  freelance çalışarak Mor Salkım Derneği'ne destek olmak isteyenler 22 Şubat 2019’a kadar CV’lerini morsalkimdernegi@hotmail.com adresine gönderebilirler.

» Haberin Devamı

Kamu-STK İş Birliği Projesi ‘Proje Geliştirme Destek Masası’ Açıldı

Güncelleme Tarihi 11.02.2019

Kamu-STK İş Birliği için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Kapasitesinin Güçlendirilmesi Teknik Yardım Projesi kapsamında “Proje Geliştirme Destek Masası” açıldı. Destek Masası proje hazırlığı için bilgi ve danışmanlık almak isteyen sivil toplum örgütlerine çevrimiçi destek sunulacak.

» Haberin Devamı

Projem İzmir - Yerelde Kapasite Geliştirme Eğitimleri

Güncelleme Tarihi 11.02.2019

İzmir Kalkınma Ajansı ve Avrupa Birliği Başkanlığı İzmir Temsilciliği işbirliğiyle Mart ayında “Projem İzmir - Yerelde Kapasite Geliştirme Eğitimleri” düzenlenecek. 

» Haberin Devamı

Hrant Dink Vakfı Sınırları Aşıyoruz Programı İçin Değerlendirme Danışmanı Arıyor

Güncelleme Tarihi 11.02.2019

Hrant Dink Vakfı, Gümrü Gençlik Girişim Merkezi iş birliği ve Birleşik Krallık Hükümeti Çatışma, İstikrar, Güvenlik Fonu desteğiyle  Ekim 2017’den bu yana yürüttüğü 'Sınırları Aşıyoruz: Türkiye-Ermenistan Seyahat Fonu, Diyalog Grupları ve Burs Programı’nın değerlendirmesini üstlenmek üzere bir değerlendirme danışmanı arıyor. 

Başvurular için son tarih 14 Şubat 2019 olurken,  seçim sonuçları da 20 Şubat 2019'da duyurulacak.

» Haberin Devamı

STK Clinique Eğitimleri Proje Yönetimi ile Devam Ediyor

Güncelleme Tarihi 11.02.2019

Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları Merkezi (CIES) tarafından yürütülen STK Clinique eğitimleri kapsamında 26 Şubat 2019'da  ‘Proje Yönetimi’ düzenlenecek. Eğitim için son başvuru tarihi 18 Şubat 2019.

» Haberin Devamı

Habitat Derneği Minik Eller Kod Yazıyor Projesi İçin Gönüllü Eğitmen Aranıyor

Güncelleme Tarihi 10.02.2019

Habitat Derneği, çocukların yaratıcılığını ve bilgisayar becerilerini geliştirmeyi, onları programcılık ile tanıştırıp kod okuryazarlığı bilincini yaymayı hedefleyen Minik Eller Kod Yazıyor Projesi kapsamında görev alacak gönüllü eğitmenlerini arıyor. Başvuru için son tarih 15 Şubat 2019.

Minik Eller Kod Yazıyor Projesi’nin 21-24 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve 25 kişiyle sınırlı eğitmen eğitimine, proje kapsamında, pilot uygulama illerinden gelen başvurular kabul edilecek.  

» Haberin Devamı

Karadeniz Engelli Üniversite Öğrencileri Çalıştayına Başvurular Başladı

Güncelleme Tarihi 09.02.2019

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı tarafından desteklenen Orta Karadeniz Engelliler Derneğinin başvuru sahibi olduğu Ondokuz Mayıs Üniversitesi Engelli Öğrenci Birimi, Samsun Engelliler Federasyonu ve Eğitimde Görme Engelliler Derneği paydaşlığında gerçekleştirilecek olan Karadeniz Engelli Üniversite Öğrencileri Çalıştayı için başvurular başladı. 

Son başvuru tarihi 20 Şubat 2019 saat 23.59.

» Haberin Devamı

Roman Kadınlar İçin "Bilinmeyen Kadınlar Yarışması"

Güncelleme Tarihi 07.02.2019

Arnavutluk Aktif Roman Örgütü (RAA) ve Avrupa Birliği, Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) Roman Kadınlar için ''Yerelde örgütlenen Roman aktivist kadınlar ödülü'' isimli yarışma düzenliyor.

Yarışmada insan hakları, eğitim, barınma, sağlık, cinsiyet eşitliği ve güçlendirme, ayrımcılık karşıtlığı, çingene karşıtlığıyla mücadele, istihdam ve yurttaşlıkla ilgili belgelendirme kapsamında ödül verilecek.  Yarışma için son başvuru tarihi 15 Şubat 2019.

» Haberin Devamı

Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.