Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Haberler

Yayınlanmasını istediğiniz haberleri bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi Kampanya ve Aktivizm Koordinatörü Arıyor

Güncelleme Tarihi 15.08.2018

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi İstanbul’daki ofisinde 1 yıl süreyle tam zamanlı olarak görevlendirilecek Kampanyalar ve Aktivizm Koordinatörü arıyor.

» Haberin Devamı

Save The Children- Gençlik Katılımı Niyet Beyanı Çağrısı

Güncelleme Tarihi 15.08.2018

Save the Children  ‘Gençlik ve Sivil Toplum’ başlıklı bölgesel projeleri kapsamında aşağıdaki çağrılarla ilgili sivil toplum örgütlerine ulaşmak istiyor:

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği Ekip Arkadaşı Arıyor

Güncelleme Tarihi 15.08.2018

Mavi Kalem Derneği İstanbul Fatih Projeler ofisinde, Ofis Koordinatörü olarak görevlendirilmek üzere kadın ekip arkadaşı arıyor.

» Haberin Devamı

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi Yönetici Asistanı Arıyor

Güncelleme Tarihi 15.08.2018

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi İstanbul’da bulunan ofisinde tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı arıyor.

» Haberin Devamı

Şişli Ortak Deneyim Atölyesi'nden Kapasite Geliştirme Programı

Güncelleme Tarihi 07.08.2018

Sivil toplum örgütlerinin ve yurttaş girişimlerinin faaliyetlerini desteklemek ve güçlendirmek amacıyla kurulan Şişli Ortak Deneyim Atölyesi'nin yürüteceği  'Genel Kapasite Geliştirme Programına başvurular başladı. Son başvuru 19 Ağustos 2018. 

» Haberin Devamı

TOG Saha Koordinatörü Arıyor

Güncelleme Tarihi 06.08.2018

Toplum Gönüllüleri Vakfı, Saha Departmanı Yöneticisi’ne bağlı olarak Ankara merkezli çalışacak saha koordinatörü arıyor. Adayların 10 Ağustos 2018, saat 17:30’a kadar Saha-ANK başlığıyla özgeçmişlerini ve motivasyon mektuplarını ik@tog.org.tr adresine göndermeleri gerekiyor. 

» Haberin Devamı

Ekoloji Kolektifi Yayınlarına Ücretsiz Ulaşmak İster Misiniz?

Güncelleme Tarihi 06.08.2018

Ekoloji Kolektifi Derneği hazırladığı altı adet basılı yayını talep edenlere karşı ödemeli kargo karşılığında ücretsiz gönderiyor. Ankara'da Farabi Sk. No:24/16 Çankaya/Ankara bulunan dernek, aynı zamanda isteyenlere kitapları dernekte elden de teslim edebiliyor. 

» Haberin Devamı

Akdeniz Gençlik Derneği İl ve Üniversite Temsilcilerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 06.08.2018

2017 yılında gençlik alanında çalışmalar yapmak için kurulan Akdeniz Gençlik Derneği (AGDER) il temsilciliklerinde derneği temsil edip hedef kitlesi olan gençlerle bir araya gelip onlarla birlikte faaliyetler ve çalışmalar yapacak gönüllülerini arıyor. 

» Haberin Devamı

"Engellilik Çalışmaları Güz Okulu" 20-22 Eylül'de İstanbul'da

Güncelleme Tarihi 03.08.2018

Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Politika Forumu ve Raoul Wallenberg Enstitüsü ortaklığında lisansüstü düzeyde engellilik çalışmaları alanında araştırma yürüten ya da yürütmeyi planlayan öğrencilere yönelik olarak düzenlenecek olan Engellilik Çalışmaları Güz Okulu 20-22 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleşecek. 

» Haberin Devamı

Herkes İçin Ruh Sağlığı Derneği Mahalleye Geliyor

Güncelleme Tarihi 03.08.2018

Herkes İçin Ruh Sağlığı Derneği, Koruyucu Ruh Sağlığı Projesiyle çeşitli başlıklarda farkındalık çalışmalarına başlıyor. Proje kapsamında İzmir'de bulunan 10 dezavantajlı mahallelerde bilgilendirme seminerleri düzenleyecek, çocuklarla  yönelik dışavurumcu sanat terapisi etkinlikleri gerçekleştirilecek, ruhsal bozuklukları olan kişilerin sosyal olarak damgalanmasını ve sosyal dışlanmasını tartışmaya açacağı bir çalıştay düzenleyecek. 

» Haberin Devamı

Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.