Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Faaliyetlerimiz

Demokratik Katılımın Güçlendirilmesi Projesi Eğitimleri Başladı

Güncelleme Tarihi 03.12.2016

STGM’nin ECAS ortaklığı ile Avrupa Birliği ve Türkiye arasında Sivil Toplum Diyaloğu III Siyasi Kriterler Hibe Programı kapsamında “Demokratik Katılımın Güçlendirilmesi için Türkiye ve Avrupa’dan İyi Örneklerin Yaygınlaştırılması” projesi kapsamında düzenleyeceği eğitim ve atölye toplantılarının ilki 28 Şubat-1 Mart tarihleri arasında Ankara Neva Palas Otel’de gerçekleştirildi. 

» Haberin Devamı

STÖ’ler için AB Hibe Programlarında Yeni Uygulamalar Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Güncelleme Tarihi 03.12.2016

TACSO ve STGM, Sivil Düşün AB Programı’nın katkısı ile ve AB Türkiye Delegasyonu’nun katılımı ile 15 Şubat 2016’da  Ankara’da AB’nin STÖ’lerin yönelik desteklerinde yeni uygulamalar hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi. 

» Haberin Devamı

Arap Baharı ve Sosyal Medya Brüksel’de Tartışıldı

Güncelleme Tarihi 03.12.2016

19 Şubat’ta Brüksel’de gerçekleşen, Arap Baharı, sosyal medya, basın ve ifade özgürlüğü konulu panele Belçika’dan STÖ’ler ve Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği (STGM) katıldı.

» Haberin Devamı

Savunuculuk Kampanyası için Araçlar ve Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Yapıldı

Güncelleme Tarihi 03.12.2016

STGM’nin ECAS ortaklığı ile Avrupa Birliği ve Türkiye arasında Sivil Toplum Diyaloğu III Siyasi Kriterler Hibe Programı kapsamında “Demokratik Katılımın Güçlendirilmesi için Türkiye ve Avrupa’dan İyi Örneklerin Yaygınlaştırılması” projesi kapsamında düzenlediği eğitim toplantılarının ikincisi 13-15 Mart tarihleri arasında Ankara Neva Palas Otel’de gerçekleştirildi. 

» Haberin Devamı

STGM/TechSoup Türkiye 2016 Sosyal Fayda Zirvesi'ndeydi

Güncelleme Tarihi 30.11.2016

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından gerçekleştirilen Sosyal Fayda Zirvesi’nin, 2016 Türkiye organizasyonu 29 Eylül’de İstanbul’da düzenlendi. #2030Şimdi temasıyla düzenlenen zirve, BM'nin Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini öne çıkardı.

» Haberin Devamı

Yurttaş Destek Hizmetleri Semineri

Güncelleme Tarihi 17.06.2016

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi’nin yürütmekte olduğu Yurttaşların Bilgilendirilmesi, Rehberlik ve Danışmanlık ile Doğrudan Destek Hizmetlerinin Güçlendirilmesi Projesi (Triple A Project) kapsamında 13-14 Haziran 2016 tarihlerinde Yurttaş Destek hizmetleri veren örgütlere eğitim ve 14 Haziran 2016 tarihinde Ankara’da “Yurttaş Destek Hizmetleri: Türkiye örnekleri ve hizmetlerin geliştirilmesi için olanaklar ve kısıtlar ” konulu bir seminer düzenlendi.

» Haberin Devamı

Savunuculuk Kampanyası için Araçlar ve Sosyal Medya Kullanımı Atölyesi Yapıldı

Güncelleme Tarihi 12.04.2016

“Demokratik Katılımın Güçlendirilmesi için Türkiye ve Avrupa’dan İyi Örneklerin Yaygınlaştırılması” projesi kapsamında düzenlenen eğitim toplantılarının üçüncüsü 03-05 Nisan tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirildi. 

» Haberin Devamı

STGM -TACSO Yüz Yüze Destek Atölyeleri Keçiören'de

Güncelleme Tarihi 08.04.2016

STGM -TACSO Yüz Yüze Destek Atölyeleri  kapsamında Güçsüzler Yurdu ve Keçiören Gençlik Merkezi çalışanları ile bir araya geldik. 

» Haberin Devamı

Cumaovası Kadın Derneği ile Biga Kadın Kooperatifi ve Çanakkale El-Der'i Ziyaret Ettik

Güncelleme Tarihi 08.04.2016

STGM - TACSO STÖ - STÖ Buluşmaları kapsamında Cumaovası Kadın Derneği ile Biga Kadın Kooperatifi ve Çanakkale El-Der'i ziyaret ettik.

» Haberin Devamı

STGM - TACSO Yüz Yüze Destek Atölyeleri Pozitif Yaşam Derneği'nde

Güncelleme Tarihi 08.04.2016

STGM - TACSO Yüz Yüze Destek Atölyeleri kapsamında Pozitif Yaşam Derneği aktivist, çalışan ve üyeleriyle bir araya geldik. 

» Haberin Devamı

Etiketler

Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.