Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Faaliyetlerimiz

STGM/TechSoup Türkiye 2016 Sosyal Fayda Zirvesi'ndeydi

Güncelleme Tarihi 30.11.2016

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından gerçekleştirilen Sosyal Fayda Zirvesi’nin, 2016 Türkiye organizasyonu 29 Eylül’de İstanbul’da düzenlendi. #2030Şimdi temasıyla düzenlenen zirve, BM'nin Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini öne çıkardı.

» Haberin Devamı

Yurttaş Destek Hizmetleri Semineri

Güncelleme Tarihi 17.06.2016

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi’nin yürütmekte olduğu Yurttaşların Bilgilendirilmesi, Rehberlik ve Danışmanlık ile Doğrudan Destek Hizmetlerinin Güçlendirilmesi Projesi (Triple A Project) kapsamında 13-14 Haziran 2016 tarihlerinde Yurttaş Destek hizmetleri veren örgütlere eğitim ve 14 Haziran 2016 tarihinde Ankara’da “Yurttaş Destek Hizmetleri: Türkiye örnekleri ve hizmetlerin geliştirilmesi için olanaklar ve kısıtlar ” konulu bir seminer düzenlendi.

» Haberin Devamı

Savunuculuk Kampanyası için Araçlar ve Sosyal Medya Kullanımı Atölyesi Yapıldı

Güncelleme Tarihi 12.04.2016

“Demokratik Katılımın Güçlendirilmesi için Türkiye ve Avrupa’dan İyi Örneklerin Yaygınlaştırılması” projesi kapsamında düzenlenen eğitim toplantılarının üçüncüsü 03-05 Nisan tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirildi. 

» Haberin Devamı

STGM -TACSO Yüz Yüze Destek Atölyeleri Keçiören'de

Güncelleme Tarihi 08.04.2016

STGM -TACSO Yüz Yüze Destek Atölyeleri  kapsamında Güçsüzler Yurdu ve Keçiören Gençlik Merkezi çalışanları ile bir araya geldik. 

» Haberin Devamı

Cumaovası Kadın Derneği ile Biga Kadın Kooperatifi ve Çanakkale El-Der'i Ziyaret Ettik

Güncelleme Tarihi 08.04.2016

STGM - TACSO STÖ - STÖ Buluşmaları kapsamında Cumaovası Kadın Derneği ile Biga Kadın Kooperatifi ve Çanakkale El-Der'i ziyaret ettik.

» Haberin Devamı

STGM - TACSO Yüz Yüze Destek Atölyeleri Pozitif Yaşam Derneği'nde

Güncelleme Tarihi 08.04.2016

STGM - TACSO Yüz Yüze Destek Atölyeleri kapsamında Pozitif Yaşam Derneği aktivist, çalışan ve üyeleriyle bir araya geldik. 

» Haberin Devamı

Demokratik Katılım Projesi Brüksel Çalışma Ziyareti

Güncelleme Tarihi 08.03.2016

“Demokratik Katılımın Güçlendirilmesi için Türkiye ve Avrupa’dan İyi Örneklerin Yaygınlaştırılması” projesi kapsamında sivil toplum örgütü temsilcileri Brüksel’e çalışma ziyaretlerinde bulundu.  

» Haberin Devamı

STÖ - STÖ Buluşmaları Devam Ediyor: Doğu Akdeniz'de Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadelede İşbirliği Toplantısı

Güncelleme Tarihi 07.03.2016

Doğu Akdeniz'de faaliyet gösteren kadın hakları örgütleri ve baro kadın komisyonu temsilcileri kadına yönelik şiddete karşı mücadelede işbirliği geliştirmek ve iletişim kanallarını güçlendirmek için 19 Şubat'ta Adana'da bir araya geldi.

» Haberin Devamı

STÖ - STÖ Buluşmaları Devam Ediyor: Buğday Derneği EkoGenç Buluşması

Güncelleme Tarihi 07.03.2016

STGM ve TACSO işbirliğiyle gerçekleştirilen STÖ - STÖ Buluşmaları devam ediyor. Buluşmalar kapsamında sivil toplum örgütleri arasında deneyim paylaşımı ve bilgi aktarımları destekleniyor.

» Haberin Devamı

Üretici Örgütleri için Savunuculuk ve İletişim Eğitimi İzmir’de Yapıldı

Güncelleme Tarihi 25.02.2016

Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yürütülen Tarımsal Üretici örgütlerinin Rekabet Gücünün Geliştirilmesi Projesi kapsamında üretici örgütleri  (kooperatifler, üretici birlikleri) ile gerçekleştirilecek eğitimlerden ilki STGM ekibinin kolaylaştırıcılığıyla İzmir’de yapıldı.

» Haberin Devamı

Etiketler

Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.