TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Faaliyetlerimiz

Katılım Hakkı Eğitim Dizisinin İlk Eğitimi Ankara'da Düzenlendi

Güncelleme Tarihi 10.02.2020

Yürütücüsü olduğumuz Katılım Hakkı ve Örgütlenme Özgürlüğü Projesi kapasite güçlendirme faaliyetleri kapsamında katılım hakkını çeşitli boyutlarıyla ele alan ve bu alanda kapasite geliştirmeyi hedefleyen 3 set eğitimden oluşan Katılım Hakkı Eğitim Dizisinin ilk eğitimini geçtiğimiz hafta Ankara'da gerçekleştirdik. 

» Haberin Devamı

Katılım Hakkı Projesi Kapsamında Fransa'ya Çalışma Ziyareti Yapıldı

Güncelleme Tarihi 10.02.2020

Avrıpa Birliği tarafından desteklenen ve yürütücüsü olduğumuz "Katılım Hakkı" Projesi kapsamında Avrupa Birliği ülkelerindeki iyi örnekleri yerinde izlemek amacıyla planlanan çalışma ziyaretlerinin ilki 20-23 Ocak 2020 tarihlerinde Fransa'ya gerçekleştirildi. 

» Haberin Devamı

Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi İçin İzmir'deydik

Güncelleme Tarihi 10.02.2020

STGM olarak kurulduğumuz günden bugüne kapasite güçlendirme eğitimlerimizin başında gelen proje döngüsü eğitimi için geçtiğimiz hafta İzmir ve çevre illerde hak temelli çalışma yürüten örgütlerle buluştuk.

» Haberin Devamı

Yerel Deneyim Paylaşımı Atölyesi İçin Antalya'daydık

Güncelleme Tarihi 16.01.2020
Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışma Merkezi ve Kapasite Geliştirme Derneği ile birlikte yürütücüsü olduğumuz Katılım Hakkı Projesi kapsamında 14-15 Ocak 2020 tarihleri arasında Antalya'da kamu, yerel yönetim ve sivil toplum temsilcileriyle buluştuk. 

» Haberin Devamı

STÖ Yönetimi Eğitimi İçin Gaziantep'teydik

Güncelleme Tarihi 16.01.2020

Avrupa Birliği'nin finansal desteğiyle yürüttüğümüz STÖ Kaynak Merkezi Projesi kapsamında düzenlediğimiz "STÖ’ Yönetimi" eğitiminde geçtiğimiz hafta Gazianep ve çevre illerinde çalışma yürüten örgütlerle buluştuk.

» Haberin Devamı

STÖ’ler için İletişim ve Halkla İlişkiler Eğitimi İçin Diyarbakır'daydık

Güncelleme Tarihi 16.01.2020

STGM olarak örgütsel kapasite güçlendirme eğitimlerimiz kapsamında geçtiğimiz hafta Diyarbakır'da  "STÖ’ler için İletişim ve Halkla İlişkiler" eğitiminde 15 örgütle biraraya geldik.

Avrupa Birliği'nin finansal desteğiyle sivil toplum örgütlerinin örgütsel kapasitelerini güçlenlendirmek hedefiyle yürüttüğümüz STÖ Kaynak Merkezi Projesi kapsamında 13-15 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlediğimiz eğitimde hedef grup ve paydaşların nasıl tespit edileceği, STÖ’lerin çalışmalarını yaygınlaştırmak ve duyurmak için yerel ve ulusal medyayı nasıl daha etkin kullanabilecekleri ve internet ve yeni medya araçlarının kullanımı üzerine konuştuk.

» Haberin Devamı

STÖ Yönetimi Eğitimi İçin Van'daydık

Güncelleme Tarihi 16.01.2020
Örgütsel kapasite güçlendirme eğitimlerimiz kapsamında geçtiğimiz hafta 11-13 Aralık 2019 tarihleri arasında Van'da "STÖ’ Yönetimi" eğitiminde 14 örgütle biraraya geldik. Avrupa Birliği'nin finansal desteğiyle yürüttüğümüz STÖ Kaynak Merkezi Projesi kapsamında düzenlediğimiz eğitimde iyi yönetişim yöntemleri, kaynak geliştirme modelleri, paydaş, hedef kitle, örgüt içi demokrasi, iletişim, şeffaflık, izleme mekanizmaları, iletişim stratejisi gibi başlıklarda konuştuk. 

» Haberin Devamı

Yerel Deneyim Paylaşımı Atölyelerinin İlkini Trabzon'da Gerçekleştirdik

Güncelleme Tarihi 14.01.2020
Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışma Merkezi (STÇM) ve Kapasite Geliştirme Derneği ile birlikte yürüttüğümüz Katılım Hakkı Projesi kapsamında organize ettiğimiz Yerel Deneyim Paylaşımı Atölyelerinin ilkini Trabzon'da gerçekleştirdik. 

» Haberin Devamı

BİRLİKTE Faydalanıcıları Ankara'da 'İletişim ve Dijital Araçlar Eğitimi'nde Buluştu

Güncelleme Tarihi 14.01.2020

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen BİRLİKTE Kurumsal Destek Programı eğitimleri kapsamında program faydalanıcısı örgütler 'İletişim ve Dijital Araçlar Eğitimi'nde buluştu. Ankara'da 9-11 Ocak 2020 tarihleri arasında düzenlenen eğitimde BİRLİKTE yararlanıcısı 35 STÖ biraraya geldi.

» Haberin Devamı

Eskişehir'de STÖ Yönetimi Eğitimi Düzenledik

Güncelleme Tarihi 25.12.2019

Avrupa Bieliği tarafından desteklenen STÖ Kaynak Merkezi Projemiz kapsamında geçtiğimiz hafta 19-21 Aralık 2019 tarihleri arasında Eskişehir'de da "STÖ’ Yönetimi" eğitiminde Eskişehir ve çevre illerde hak temelli çalışma yürüten örgütlerle biraraya geldik. 

» Haberin Devamı

Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.