Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Faaliyetlerimiz

Kızılay ile Dijital İletişim Eğitimi Gerçekleştirdik

Güncelleme Tarihi 02.03.2018

STGM Dijital İşler, 19-22 Şubat tarihleri arasında Kızılay'ın farklı departmanlarından katılımcılarla Dijital İletişim Eğitimi gerçekleştirdi. Eğitim kapsamında yeni medyada ikna, hikaye anlatıcılığı gibi teorik oturumların yanısıra dijital araçlarla ilgili uygulamalı oturumlar da yapıldı.

» Haberin Devamı

BİRLİKTE Tanıtım Toplantıları Yedi Bölgedeydi

Güncelleme Tarihi 22.12.2017

STGM'nin geliştirdiği BİRLİKTE Yerel STÖ’ler Kurumsal Destek Programı Teklif Çağrısı 4-14 Aralık tarihlerleri arasında yedi kentte düzenlenen toplantılarla ve canlı bir internet semineriyle(webinar) tanıtıldı.

» Haberin Devamı

Sivil Toplum Sektörü Ankara Çalıştayı'ndaydık

Güncelleme Tarihi 22.11.2017

STGM, 16 Kasım’da Avrupa Birliği Bakanlığı'nın ev sahibi olduğu Sivil Toplum Sektörü Ankara Çalıştayı’na katılarak BİRLİKTE programı başta olmak üzere sivil toplum destekleriyle ilgili bilgilendirmeler yaptı.

» Haberin Devamı

BİRLİKTE, Sivil Düşün Bölgesel Danışma Kurulu Toplantısı'nda Tanıtıldı

Güncelleme Tarihi 22.11.2017

Sivil Düşün  Bölgesel Danışma Kurulu Toplantısı 16 Kasım’da Ordu’da yapıldı. Danışma Kurulu’nda  Avrupa Birliği destekli yürütülen programların tanıtımının yanı sıra, Sivil Düşün destekli çalışmalardan iyi örneklere ve sivil toplum temsilcilerinin katıldığı grup çalışmalarına yer verildi. Sivil Düşün'ün davetiyle toplantıya katılan STGM de yeni kurumsal destek programı BİRLİKTE'yi tanıttı.

» Haberin Devamı

Kaos GL Medya Okulundaydık

Güncelleme Tarihi 15.11.2017

Kaos GL Derneği’nin, internet gazetesi KaosGL.org ve Kaos GL Dergisi gönüllü muhabir ve yazar ağını güçlendirmek, LGBTİ’leri kendi hikâyelerini yazmaya teşvik etmek, hak temelli haberciliği yaygınlaştırmak için düzenlediği Medya Okulu’nun 2017 ikinci aşamasında STGM İletişim Koordinatörü sunumlar gerçekleştirdi.

» Haberin Devamı

Mülteci Alanında Çalışan STÖ’ler İletişim ve Teknoloji Atölyesinde Buluştu

Güncelleme Tarihi 05.06.2017

STGM-TechSoup Türkiye tarafından düzenlenen iletişim ve teknoloji atölyesinde mülteci alanında çalışan STÖ’ler bir araya gelerek teknolojinin mülteci alanına katkılarını ve sunduğu imkanları konuştu. 

» Haberin Devamı

STGM-Techsoup Türkiye, Microsoft STK Bulut Çözümleri Etkinliği'ndeydi

Güncelleme Tarihi 25.04.2017

Microsoft, 7 Nisan'da bulut bilişimi ve sivil topluma Microsoft Bulut Bilişim bağışlarını tanıtmak için 100'ün üzerinde STÖ temcilsinin katıldığı bir "NGO Day" düzenledi.

» Haberin Devamı

TechSoup Avrupa Eğitimlerindeydik

Güncelleme Tarihi 07.03.2017

STGM ekibi, 27 Şubat - 3 Mart 2017 tarihlerinde Techsoup Avrupa'nın Varşova'da düzenlediği Webinar ve Online Öğrenme Eğitimlerine katıldı. Techsoup Avrupa üyesi 10 ülkeden 20 katılımcının olduğu eğitimde uygulamalı oturumlar ve deneyim paylaşımları yapıldı.

» Haberin Devamı

Dernekler Mevzuatı Eğitimi Ankara’daydı

Güncelleme Tarihi 31.01.2017

TACSO`nun Türkiye'deki kaynak kuruluşu STGM tarafından yürütülen Dernekler Mevzuatı Eğitimi`nin beşincisi Ankara`da düzenlendi. İki gün süren eğitime 31 STÖ temsilcisi katıldı.

» Haberin Devamı

Sosyal Medya ve Savunuculuk Eğitimleri Tamamlandı

Güncelleme Tarihi 21.01.2017

TACSO'nun Türkiye'deki kaynak kuruluşu STGM tarafından düzenlenen Sosyal Medya ve Savunuculuk Eğitimi 6-8 Ocak'ta İstanbul'da, 13-15 Ocak'ta Ankara'da gerçekleştirildi. Üç günlük eğitime Türkiye'nin farklı kentlerinden 50'ye yakın STÖ temsilcisi katıldı.

» Haberin Devamı

Etiketler

Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.