TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

STGM Dijital

STGM, sivil toplum örgütlerinin dijital güçlendirilmesi için çalışmalarını 2015'ten bu yana sürdürüyor. Hem teknik bilginin, hem pratiğin aktarılmasına çabalarken dijital teknolojinin sunduğu imkanlarla STÖ'lerin kapasiteleri güçlendiriyor. Bu konuyla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz dijital@stgm.org.tr adresine yazabilir, STGM'nin yürüttüğü TechSoup Türkiye Yazılım Bağışı Programı'nı incelemek isterseniz www.techsoupturkiye.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Raklet, üye, bağışçı, gönüllü topluluk yönetim platformu TechSoup Türkiye'de!

Güncelleme Tarihi 15.01.2018

Raklet, üye, bağışçı, gönüllü ya da kurumuzun iletişim halinde olduğu tüm kişileri tek bir çatı altında toplayıp bütün bilgilerini her zaman güncel tutabileceğiniz bir topluluk yönetim platformu. Ancak yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil.

» Haberin Devamı

Amazon Web Servisleri (AWS) Techsoup Türkiye'de

Güncelleme Tarihi 15.01.2018

Dünyanın önde gelen bulut bilişim sistemi Amazon Web Servisleri benzersiz avantajlarla Türkiye'deki STÖ'lere sunuluyor!

» Haberin Devamı

FonZip, TechSoup Türkiye Yazılım Bağış Programına Katıldı

Güncelleme Tarihi 15.01.2018

TechSoup Türkiye, mali kapasitesi düşük sivil toplum örgütlerinin kaynak geliştirmesini kolaylaştırmak için %40 indirimli FonZip üyeliği imkanı tanıyor. Bu sayede küçük sivil toplum örgütleri de aidat toplamak, bağış almak, üye, destekçi ve gönüllü yönetimi için FonZip’i kolaylıkla kullanabilecek. Çalışmalarınızı ve hayallerinizi daha çok kişiyle paylaşma imkanınız olacak.

» Haberin Devamı

Google ile Sivil Toplum Kuruluşları Programı artık Türkiye’de

Güncelleme Tarihi 15.01.2018

Google ile Sivil Toplum Kuruluşları Programı Artık Türkiye’de: Dünyayı değiştiriyorsanız Google size destek olmak istiyor!

» Haberin Devamı

Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.