TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Yurtdışından Konuklarımızla Erasmus + Yetişkin Eğitimi Kapsamında Buluştuk

Güncelleme Tarihi 26.02.2020

Sivil toplumun dijital kapasitesini güçlendirmeyi amaçlayan TechSoup Yazılım Bağış Programı’nın Türkiye ayağının yürütücüsü olarak geçtiğimiz hafta beş ülkeden gelen konuklarımızla Erasmus + Yetişkin Eğitim programı kapsamında buluştuk.

28-30 Ocak 2020 tarihleri arasında Ankara’da ev sahipliği yaptığımız eğitimde Polonya, Macaristan, Bulgaristan, Avusturya, Makedonya ve Türkiye’den 19 katılımcı yer aldı. Üç gün süren ve TechSoup ağında yer alan partnerlerin daha etkili iletişim stratejisi geliştirmesine yardımcı olmak için tasarlanan eğitimde ilk gün hedef kitle özelinde içeriklerin yeniden tanımlanması üzerine çalışıldı. İkinci gün marka oluşturma ve amaç belirleme çalışması yapılırken, üçüncü gün ise dijital araçları kullanarak içerik oluşturma çalışması yapıldı.
 
 
TechSoup Ağına dahil partnerlerin çalışanlarına yönelik yetişkin eğitimler dizisinin ilk eğitiminde TechSoup ağında yer alan partnerlerin çalışanlarının kapasitesinin artırılması
hedefleniyor.
 

 
Yürütücüsü olduğumuz program kapsamında 65’in üzerinde ülkeyi kapsayan TechSoup ağının yerel bir partneri olarak STGM Türkiye’de, MicrosoftBitdefender ve Google gibi şirketlerin kar amacı gütmeyen kuruluşlara yönelik teknoloji bağışı programlarını yürütmektedir. Bağış programı kapsamında sivil toplum örgütleri işletim sistemi yazılımları, sunucu yazılımları, güvenlik yazılımları gibi ürünler için bağış talebinde bulunabilirler.
 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.