TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Yereliz Yaz Dönemi Gönüllülerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 28.05.2019

Yerel İzleme Araştırma ve Uygulamalar Derneği etkinlik organizasyonu, idari işlerin takibi, iletişim listelerinin güncellenmesi, içerik geliştirme, proje yönetimi ve yazımı gibi alanlarda destek olmak üzere  ve uzun vadede yerel yönetim alanında çalışmaya niyetli gönüllüler arıyor.  

Başvurular için son tarih 10 Haziran 2019. 

 
Derneğin çağrısı şöyle;
 
Yerel İzleme Araştırma ve Uygulamalar Derneği olarak etkinlik organizasyonu, idari işlerin takibi, iletişim listelerinin güncellenmesi, içerik geliştirme, proje yönetimi ve yazımı vb. alanlarda bize destek olabilecek uzun vadede yerel yönetim alanında çalışmaya niyetli gönüllüler arayışındayız. Gönüllülük süreci gönüllünün evden de yapabileceği işler ile etkinlik ve toplantılara somut katılımı şeklinde planlanacaktır. Gönüllülerin eğitimlere ve toplantılara katılımı ve yerel yönetim alanında uzmanlaşması için gerekli süreçler desteklenecektir.
 
Kimler başvurabilir?

Kent ve yerel yönetimler alanına ilgili, kendini bu alanda geliştirmek isteyen, haftada ortalama 15 saatini YERELİZ’e ayırabilecek, İstanbul’da ikamet eden herkes başvurabilir. Şehir ve Bölge Planlama bölümü ve Yerel Yönetimler bölümü öğrencilerinin başvurması özellikle teşvik edilmektedir. Yerel yönetim alanında temel bilgi sahibi olunması tercih sebebidir.
 
Süreç

Başvurular için son tarih 10 Haziran 2019’dur. Seçilen adayların 22 Haziran Cumartesi yapılacak tüm günlük bilgilendirme eğitimine katılması beklenmektedir. 22 Haziran günü eğitime katılamayacak adayların başvurusu kabul edilmeyecektir. 
 
Başvuru için lütfen tıklayınız. 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.