Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Yeni Şafak - 01.12.2007

Güncelleme Tarihi 08.10.2010

STGM Eskişehir Yerel Destek Merkezi açıldı

Eskişehir ve çevre illerdeki sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarına destek vermek amacıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği, Odunpazarı ve Eskişehir Sivil Yerel Oluşumu işbirliğiyle oluşturulan STGM Eskişehir Yerel Destek Merkezi törenle açıldı.

Açılış töreni Eskişehir Vali Yardımcısı Nurdettin Yücel, Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Kurumsal Gelişim ve Sivil Toplum Daire Başkanı Michael Vögele, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, STGM Yönetim Kurulu başkanı Levent Korkut, STK temsilcileri ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.

Türkiye'ye örnek

STGM Yönetim Kurulu başkanı Levent Korkut’un konuşması ile başlayan programda, Korkut, “ESYO, gerçekleştirdiği faaliyetler, katılımcı STK’ların hevesi açısından Türkiye’ye örnektir” dedi. Levent Korkut’un ardından Eskişehir Sivil Yerel Oluşumu adına ESYO Kolaylaştırıcılar Kurulu Üyesi  Gürcan Banger konuştu.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.