TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Yeni Şafak - 01.12.2007

Güncelleme Tarihi 08.10.2010

STGM Eskişehir Yerel Destek Merkezi açıldı

Eskişehir ve çevre illerdeki sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarına destek vermek amacıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği, Odunpazarı ve Eskişehir Sivil Yerel Oluşumu işbirliğiyle oluşturulan STGM Eskişehir Yerel Destek Merkezi törenle açıldı.

Açılış töreni Eskişehir Vali Yardımcısı Nurdettin Yücel, Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Kurumsal Gelişim ve Sivil Toplum Daire Başkanı Michael Vögele, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, STGM Yönetim Kurulu başkanı Levent Korkut, STK temsilcileri ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.

Türkiye'ye örnek

STGM Yönetim Kurulu başkanı Levent Korkut’un konuşması ile başlayan programda, Korkut, “ESYO, gerçekleştirdiği faaliyetler, katılımcı STK’ların hevesi açısından Türkiye’ye örnektir” dedi. Levent Korkut’un ardından Eskişehir Sivil Yerel Oluşumu adına ESYO Kolaylaştırıcılar Kurulu Üyesi  Gürcan Banger konuştu.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.