TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

YADA Vakfı Bir Arada Yaşam: “Beraber Mümkün” Arama Atölyesine Davet Ediyor

Güncelleme Tarihi 08.01.2020

Sivil toplumun farklı aktörleri arasındaki diyaloğun artırılması ve sivil toplumun etki kapasitesini artırmak için çalışmalar yürüten YADA Vakfı, 20 Ocak Pazartesi günü Diyarbakır'da düzenleyeceği Bir Arada Yaşam: “Beraber Mümkün” Arama atölye çalışmasına davet ediyor. 

“Türkiye ve AB’de Sivil Toplum Kuruluşlarının Çokkültürlülük Yaklaşımının Güçlendirilmesi” projesini yürüten ve hem çalışma alanları hem de arka planları ve motivasyonları açısından oldukça farklı birçok kurumu bir araya getirerek, birlikte müzakerenin ve iş birliklerinin peşine düşen YADA Vakfı'nın atölyesine başvuru için son tarih 15 Ocak 2020 Çarşmaba saat 17.00.
 
Atölyeye bir kurumdan iki kişi katılım gösterebilecekken başvuru için lütfen buraya tıklayınız. 
 
Tarih: 20 Ocak 2020, Pazartesi
Saat: 09.30-16.30
Şehir: Diyarbakır
Not: Şehir dışı katılımların yol ve konaklama masrafları için bir kontenjan mevcuttur. Talebiniz esnasında yol ve konaklama konusunda destek talebiniz varsa iletmeniz gerekiyor. 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.