Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Webinar'da "BİRLİKTE"yiz.... - BİRLİKTE Yerel STÖ’ler Kurumsal Destek Programı Tanıtım Webinarı – 7 Aralık 2017

Güncelleme Tarihi 08.12.2017

Birlikte Destek Programı için çeşitli illerde düzenlediğimiz tanıtım toplantılarına internet semineri (webinar) ile devam ediyoruz. Webinarımızın temel amacı, tanıtım toplantılarımıza katılım olanağı bulamayan ve programa başvuru iletmek isteyen STÖ temsilcilerine erişmek. Webinar 7 Aralık'ta. Şimdi kaydolun.

birlikte tanıtım

Tarih: 7 Aralık 2017, saat 14:00-16.00

Webinar İçeriği:

  • Birlikte Destek Programının tanıtımı
  • Program başvuru formu ve bütçe formatının tanıtımı
  • Soru-Cevap

BİRLİKTE Hakkında:

BİRLİKTE Yerel STÖ’ler Kurumsal Destek Programı, STGM’nin yerel STÖ’lerin kurumsal kapasitesini geliştirmek amacıyla başlattığı yeni bir destek programıdır. Program hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru belgelerine ulaşmak için teklif çağrısına buradan erişebilirsiniz.

Kayıt olmadan lütfen okuyun:

Kayıt bağlantısına girdiğinizde karşınıza gelen ekranda First Name(ad), Last Name(soyad), E-Mail Address (E-posta Adresi) bölümleri ile altında bulunan diğer soruları lütfen doldurun ve en aşağıda bulunan “Register” bağlantısına tıklayarak kaydınızı tamamlayın.

Toplantı günü webinara bağlanabileceğiniz adres e-postanıza gönderilecek. Gelen bağlantıya tıklayarak 7 Aralık’ta toplantıya katılabileceksiniz.

Toplantıya aynı anda 100 STÖ temsilcisi katılabiliyor, 250 STÖ temsilcisine kadar kayıt almaya devam edeceğiz. Online bir toplantı olduğu için herhangi bir eleme yapmayacağız, ancak toplantı günü önce bağlanan, kayıt olmuş 100 katılımcı toplantıya erişebilecek.

Webinar'a Kayıt     -     BİRLİKTE'yi İnceleyin

İletişim*:

STGM Dijital İşler
dijital@stgm.org.tr

* Yalnızca webinara kayıtla ilgili yaşadığınız teknik sorunlara cevap verebileceğiz. BİRLİKTE ile ilgili sorularınız varsa http://stgm.org.tr/tr/icerik/goster/birlikte adresindeki teklif çağrısını ve şimdiye kadar yayımlanmış olan soru ve yanıtları incelemenizi öneririz. 

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.