TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Volumeteer.org Social Tools stajyerler arıyor

Güncelleme Tarihi 11.04.2014

Volumeteer.org Social Tools uzun dönemli gönüllü çalışacak stajyerler aramaktadır. Stajyerlerin ofisin günlük rutin işlerinde yardımcı olması, veri girişi yapması, yeni gönüllü gönderilecek ülkelere ilişkin araştırmalar yapması beklenmektedir.

logoEsnek bir iş modeline sahip olan Volumeteer.org Social Tools, sonuç odaklı çalışmayı faaliyetlerinin özüne koymakta ve stajyerlere evden de çalışma olanakları sağlamaktadır.

Stajyerlerin iyi derecede bilgisayar kullanabilmesi, daha önce gönüllü çalışmalarda bulunması, yurtdışını ziyaret etmiş olması, gençlik çalışmalarında bulunması, halkla ilişkiler, pazarlama, arama motoru optimizasyonu uzmanlığı, e-posta yazışmaları ile sosyal medya yönetimi uygulamalarında deneyim sahibi olması, bir yabancı dili iyi derecede bilmesi tercih nedenidir.

Stajyerlerin Volumeteer.org Social Tools’a katkıları oranında küçük de bir mali destek almaları mümkündür.

İlgilenen adayların info@volumeteer.org adresine neden gönüllü olmak istediklerini ve CV’lerini ekledikleri e-posta göndermeleri yeterli olacaktır. Uygun görülen adaylarla yüz yüze veya Skype ile görüşme yapılacaktır

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.