TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Vergi Araştırmaları Topluluğu Gönüllülerini Çağırıyor

Güncelleme Tarihi 31.03.2020
Bir grup genç tarafından vergi farkındalığını yükseltmek ve daha şeffaf, adaletli ve hesap verilebilir bir mali sistemin önünü açmak için kurulan Vergi Araştırmaları Topluluğu gönüllülerini çağırıyor. 

Topluluğun çağrısı şöyle;

Hepimiz çok zorlu günlerden geçiyoruz. Dünya Sağlık Örgütü’nün acil durum ilan ettiği COVİD-19 virüsü tedbirleri dahilinde hepimizin en büyük sorumluluğu, kendimizi ve sevdiklerimizi korumak için evde kalmak. Fakat bazen siz de sıkılmıyor musunuz?

Gelin bu süreci bir şeyler üreterek değerlendirelim!

Vergi Araştırmaları Topluluğu bir grup gencin vergi farkındalığını yükseltmek ve mali bilincin artarak daha şeffaf, adaletli ve hesap verilebilir bir mali sistemin önünü açmak için kurduğu bir dernektir.

Çalışmalarımızı olabildiğince genç bir dille, yaratıcı metodlarla ve yenilikçi fikirlerle geliştirmeye çalışıyoruz.

Vergi konusu, hiç bir gündem dahilinde önemini kaybetmeyecek bir konu. Gelişmeleri yakından takip etmemiz ve vergilerimizin nerelere harcandığının peşinde koşmamız gerekiyor. Bütün etkinliklerimizi, kampanyalarımızı online platformlara taşımaya çalışıyoruz.

Sizlere ihtiyacımız var :)

Bu çalışmalardan neler öğrenebileceğinizi ve sizlerin bu çalışmalara nasıl katkı verebileceğinizi heyecanla bekliyoruz.

Tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmak ve ekip üyelerimiz size online iletişim kanalları üzerinden ulaşacaklar.

NOT: Hiçbirimiz uzman vergiciler değiliz ve insanların farkındalıklarını yükseltmek için yaratıcı, öğrenmeye açık, araştırmayı seven biri olmanız bizim için yeterli. Biz de bütün çalışmalarımızda hep beraber öğrenerek ilerliyoruz.

Sizlerle tanışmayı heyecanla bekliyoruz!

Başvuru için lütfen tıklayın.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.