TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Üniversite Toplum Derneği Gençlik Mutfakta Etkinliği İle Gençleri Sivil Topluma Davet Ediyor

Güncelleme Tarihi 06.10.2015

Üniversite Toplum Derneği Gençlik Mutfakta Etkinliği İle Gençleri Sivil Topluma Davet Ediyor.

Ankara’da faaliyet gösteren Üniversite Toplum Derneği, sivil toplum çalışmalarında yer alan veya yer almak isteyen gönüllü gençleri 10-11 Ekim 2015 tarihinde düzenleyeceği Gençlik Mutfakta etkinliğe davet ediyor.

İki gün sürecek olan etkinlikte gönüllülük, sivil toplum, proje oluşturma, proje hazırlama ve proje uygulama konusunda uygulamalı eğitimler verilecek olup katılımcıların etkinlik sırasında oluşturdukları projelerin hayata geçirilmesi için Üniversite Toplum Derneği bir yıl boyunca teknik destek verecektir.

Projeye katılmak isteyenlerin elektronik ortamda başvuru formu doldurması gerekmektedir.

Başvurmak için tıklayın.

Etkinlik Tarihi:10 – 11 Ekim 2014
Saat: 09:30 – 18:30
Yer:Ankara (Ayrıntılar katılımcılara duyurulacaktır.)

Etkinlik Tarihi: 10-11 Ekim 2015
Saat: 09:30 – 18:30
Yer: Ankara (Detaylar daha sonradan bildirilecektir.) 


*Etkinliğe katılmak için elektronik ortamda form doldurulması gerekmektedir.
*Katılım ücretsizdir.
*Etkinlik 40 kişi ile sınırlıdır.
* Etkinliğin iki gününe de katılım zorunludur. Etkinliğin tamamına katılana katılım belgesi verilecektir.
* Soru ve görüşleriniz için: Ayşegül Oltulu +90 553 2995721 veya Ogün Davutoğlu +90 532 2677187 iletisim@universitetoplum.org

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Üniversite Toplum Derneği (ÜTD) hakkında

Projeyi üstlenen Üniversite Toplum Derneği, 25 Mayıs 2012 tarihinde kurulmuştur. Genelini üniversite öğrencilerinin ve mezunlarının oluşturduğu dernek, sivil toplum bilinci ile çalışmalarını sürdüren bir oluşumdur. Üniversitedeki kültür, birikim ve gelişmeleri topluma aktarmayı temel amacı olarak benimsemekte ve çalışmalarına ‘Gençlerin önderliğinde yetişkinlerin rehberliğinde.’ parolası ile devam etmektedir. Dernek, sivil toplum alanında gönüllülük esası temelinde proje odaklı çalışmalar yapmakta ve ulusal-uluslararası sivil toplum kuruluşlarıyla da iş birliği içinde etki alanını artırmaktadır. Üniversite Toplum Derneği aynı zamanda bir Eurodesk Temas Noktası’dır. 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.