TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Un Women Teklif Çağrısı: Hayatta Kalan Kadınların Adalete ve Uzmanlık Hizmetlerine Erişimini Teşvik Etmek

Güncelleme Tarihi 23.03.2020
BM Kadın Birimi (UN Women) Türkiye'deki tüzel kişilik sahibi sivil toplum örgütlerini "Kadına Yönelik Şiddetin Sonlandırılması: Normların Uygulanması, Değişen Akıllar” programının ikinci aşaması altında yer alan "Hayatta Kalan Kadınların Adalete ve Uzmanlık Hizmetlerine Erişimini Teşvik Etmek" başlıklı teklif çağrısına başvurmaya davet ediyor.
 
Teklif çağrısı için son tarih 15 Nisan 2020.
 
Özellikle en çok marjinalize edilmiş/marjinalleştirilmiş kadın grupları olmak üzere, kadınların Türkiye'deki adalet ve/veya uzmanlık hizmetlerine erişimini artırmayı amaçlayan teklif çağrısında, marjinalize edilen ve marjinalleştirilen kadınlar olmak üzere, şiddet ve ayrımcılıktan kurtulan kadınlar için adalet ve/veya uzman hizmetlerine ilişkin artan bilgi ve erişim hedefleniyor.
 
Teklif çağrısına kadın sivil toplum örgütleri/ kuruluşlarının başvurması özellikle teşvik ediliyor. Detaylı bilgi için buradan çağrıya ulaşabilirsiniz. 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.