TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Uluslararası İklim Girişimi (IKI) Küçük Hibe Destekleri

Güncelleme Tarihi 13.02.2020

Almanya Çevre, Doğa Koruma ve Nükleer Güvenlik Bakanlığı, Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu (GIZ) aracılığıyla iklim değişikliği veya doğanın korunmasıyla ilgili zorlukları çözmeye odaklı projeleri desteklemek üzere küçük hibe programının duyurusunu gerçekleştirdi. 

Uluslararası İklim Girişimi’nin (IKI) bir parçası olarak sunulan hibe desteklerine son başvuru tarihi 5 Mart 2020.

IKI küçük hibeler planının odak noktası hem Paris Anlaşması'nın uygulanmasında Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi'nin (UNFCCC) hem de biyolojik çeşitliliğin küresel kaybının ele alınmasında Biyolojik Çeşitlilik Sözleşmesi'nin (CBD) uygulanmasına destek sağlamak olarak belirlendi. Proje tekliflerinin de iklim değişikliği veya doğanın korunmasıyla ilgili zorlukları çözmeye odaklanması bekleniyor.

IKI hibe destek alanlarıyla ilgili ayrıntılar için https://www.international-climate-initiative.com/en/issues/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.