TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi Kampanyalar Asistanı arıyor

Güncelleme Tarihi 06.05.2015

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi, İstanbul’daki ofisinde 6 ay süre ile yarı zamanlı görevlendirilecek 'Kampanyalar Asistanı' arıyor.

Küresel ve yerel düzeyde insan hakları sorunları ve durumu hakkında farkındalık, bilgi ve deneyim bu pozisyon için önceliklidir. Ayrıca, hukuk formasyonu ve üst düzeyde İngilizce bilgisi bu pozisyon için öncelikli koşullardır.

Bu pozisyon için sözleşme süresi 6 aydır. 6 ay sonrasında sözleşme süresi uzatılabilir. Bu durum 6 aylık sürenin sonunda belirlenecektir. Bu pozisyon haftada üç çalışma gününü kapsayacak şekilde yarı zamanlı bir pozisyondur.

Pozisyonlarla ilgili detaylı bilgi, www.amnesty.org.tr adresinde bulunmaktadır. Adayların fotoğrafsız İngilizce ve Türkçe özgeçmişlerini ve Türkçe bir niyet mektubunu konu satırında Ref: CA1501 referans koduylahr@amnesty.org.tr adresine göndermelerini rica ederiz.

Yukarıda belirtilen şekilde yapılmayan başvurular kesinlikle değerlendirmeye alınamayacaktır.  Başvuruların doğru biçimde yapılması işe alım değerlendirilmesine alınabilmek için ön koşuldur.

Sadece görüşmeye davet edilen adaylara bilgilendirme yapılacaktır. İş ilanı ile ilgili olarak telefonla bilgi verilmemektedir.

Son başvuru tarihi 13 Mayıs 2015, saat 18.00’e kadardır. 

Pozisyon ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.