TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi İnsan Hakları Eğitimi Proje Asistanı Arıyor

Güncelleme Tarihi 18.07.2019

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi, Ankara’daki proje ofisinde 1 yıl süreyle tam zamanlı olarak görevlendirmek üzere proje asistanı arıyor. 

Aranan Nitelikler:
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim programlarından mezun olmak
  • İngilizce ve Türkçe bilgisi
  • Sözlü yazılı iletişim becerisi
  • Seminer / Atölye / Konferans organizasyon ve yeterli bütçe yönetim deneyimi
  • En az 2 yıl benzer bir pozisyonda çalışma deneyimi
  • Tercihen yerel basın ile çalışma deneyimi
Proje Asistanı, Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi tarafından yürütülecek olan “Yerel Basın İçin İnsan Hakları Eğitimi” projesinde görev alarak, tüm hazırlık, organizasyon ve iletişim çalışmalarının, gerekli web içerikleri oluşturma ve proje kapsamında üretilecek basılı malzemeye dair süreçlerin İnsan Hakları Eğitimi departmanıyla iş birliği halinde yürütülmesinden, ve proje kapsamındaki eğitimlerin sorunsuz olarak yürütülmesinden sorumlu olacak.  
 
Proje Asistanı’nın ayrıntılı görev tanımı ve pozisyon için gerekli temel beceriler hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bakınız. 
 
İlanla ilgilenen adayların fotoğrafsız Türkçe ve İngilizce özgeçmişlerini ve Türkçe bir niyet mektubunu, konu satırında Ref:PA01 referans koduyla en geç 28 Temmuz 2019, saat 18:00’e kadar ik@amnesty.org.tr adresine göndermeleri gerekiyor.
 
Detaylı bilgi için https://www.amnesty.org.tr/icerik/insan-haklari-egitimi-proje-asistani-ariyoruz adresini ziyaret edebilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.