Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi İçerik ve Sosyal Medya İletişim Sorumlusu Arıyor

Güncelleme Tarihi 19.09.2017

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi İstanbul’daki ofisinde tam zamanlı olarak görevlendirilecek İçerik ve Sosyal Medya İletişim Sorumlusu arıyor.

Haber fotoğrafıİlan şöyle:

Pozisyonun sorumlu olduğu alanlar ve pozisyonun gerektirdiği beceri ve deneyim hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayınız.

Adayların fotoğrafsız İngilizce ve Türkçe özgeçmişlerini ve Türkçe bir niyet mektubunu, konu satırında Ref: SM1701 referans koduylaik@amnesty.org.tr adresine göndermelerini rica ederiz.

Son başvuru tarihi 29 Eylül 2017, saat 18:00’dir. 

Yukarıda belirtilen şekilde yapılmayan başvurular kesinlikle değerlendirmeye alınamayacaktır.

Başvurunuz elimize ulaştığında, başvurunuzun tarafımıza ulaştığına dair bir teyit mesajı gönderilecektir.  Sadece görüşmeye çağrılacak adaylar ile iletişime geçilecektir. 

Uluslararası Af Örgütü insan haklarına saygı gösterilmesi, insan hakları ihlallerinin engellenmesi ve bu hakların korunması için çalışan insanların oluşturduğu küresel bir harekettir. Vizyonu, her insanın İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi tarafından kabul edilen insan haklarına ve diğer tüm uluslararası insan hakları standartlarına erişebilmesini sağlamaktır.

Kuruluşumuzda yaş, din, ırk, etnik köken, cinsiyet, engellilik, cinsel yönelim ve benzeri sebeplere dayalı ayrımcılık yoktur. Kadın adayların başvurusu özellikle teşvik edilmektedir.

Uluslararası Af Örgütü

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.