TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi Dijital Pazarlama Sorumlusu Arıyor

Güncelleme Tarihi 19.09.2017

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi İstanbul’daki ofisinde tam zamanlı olarak görevlendirilecek Dijital Pazarlama Sorumlusu arıyor. 

Haber fotoğrafıİlan şöyle:

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi’nin İstanbul’daki ofisinde tam zamanlı olarak görevlendirilecek Dijital Pazarlama Sorumlusu arıyoruz. Pozisyonun sorumlu olduğu alanlar ve pozisyonun gerektirdiği beceri ve deneyim hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için bağlantıyı inceleyiniz: https://amnesty.org.tr/icerik/dijital-pazarlama-sorumlusu-ariyoruz

Adayların fotoğrafsız İngilizce ve Türkçe özgeçmişlerini ve Türkçe bir niyet mektubunu, konu satırında Ref: DM1701 referans koduylaik@amnesty.org.tr adresine göndermelerini rica ederiz.

Son başvuru tarihi 29 Eylül 2017, saat 18:00’dir.

Yukarıda belirtilen şekilde yapılmayan başvurular kesinlikle değerlendirmeye alınamayacaktır.

Başvurunuz elimize ulaştığında, başvurunuzun tarafımıza ulaştığına dair bir teyit mesajı gönderilecektir.  Sadece görüşmeye çağrılacak adaylar ile iletişime geçilecektir. 

Uluslararası Af Örgütü insan haklarına saygı gösterilmesi, insan hakları ihlallerinin engellenmesi ve bu hakların korunması için çalışan insanların oluşturduğu küresel bir harekettir. Vizyonu, her insanın İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi tarafından kabul edilen insan haklarına ve diğer tüm uluslararası insan hakları standartlarına erişebilmesini sağlamaktır.

Kuruluşumuzda yaş, din, ırk, etnik köken, cinsiyet, engellilik, cinsel yönelim ve benzeri sebeplere dayalı ayrımcılık yoktur. Kadın adayların başvurusu özellikle teşvik edilmektedir.

Uluslararası Af Örgütü

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.