Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Uçan Süpürge - 06.02.2006

Güncelleme Tarihi 14.05.2012

STK buluşması  
 
Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM), STK’lere yönelik Kapasite Geliştirme Eğitimleri’ne Samsun’da devam ediyor. Eğitimlere Samsun, Sinop, Çorum, Amasya, Tokat ve Ordu’dan STK temsilcileri katılacak.

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM), STK’lere yönelik Kapasite Geliştirme Eğitimleri’ne Samsun’da devam ediyor. 27 Şubat - 3 Mart 2006 ve 28 Şubat - 4 Mart 2006 tarihleri arasında 5’er günlük iki grup halinde düzenlenecek eğitimler ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Eğitimlere Samsun dışında Sinop, Çorum, Amasya, Tokat ve Ordu’dan da STK’ler temsilcileri başvurabilecekler.

Kapasite Geliştirme Eğitimlerimiz STK aktivistlerinin farklılaşan ihtiyaçlarına göre seçim yapabilmeleri için iki ayrı programda gerçekleştirilecek. Temel Düzey Kapasite Geliştirme Eğitimi adını verdiğimiz birinci grup eğitim, daha önce benzeri eğitimlere katılmamış veya katıldığı halde o eğitimleri yeterli bulmayan, yerel sivil örgütlere yönelik olarak kurgulandı. Bu eğitimde aşağıdaki konu başlıkları ele alınacak.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.