TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Uçan Süpürge - 06.02.2006

Güncelleme Tarihi 14.05.2012

STK buluşması  
 
Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM), STK’lere yönelik Kapasite Geliştirme Eğitimleri’ne Samsun’da devam ediyor. Eğitimlere Samsun, Sinop, Çorum, Amasya, Tokat ve Ordu’dan STK temsilcileri katılacak.

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM), STK’lere yönelik Kapasite Geliştirme Eğitimleri’ne Samsun’da devam ediyor. 27 Şubat - 3 Mart 2006 ve 28 Şubat - 4 Mart 2006 tarihleri arasında 5’er günlük iki grup halinde düzenlenecek eğitimler ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Eğitimlere Samsun dışında Sinop, Çorum, Amasya, Tokat ve Ordu’dan da STK’ler temsilcileri başvurabilecekler.

Kapasite Geliştirme Eğitimlerimiz STK aktivistlerinin farklılaşan ihtiyaçlarına göre seçim yapabilmeleri için iki ayrı programda gerçekleştirilecek. Temel Düzey Kapasite Geliştirme Eğitimi adını verdiğimiz birinci grup eğitim, daha önce benzeri eğitimlere katılmamış veya katıldığı halde o eğitimleri yeterli bulmayan, yerel sivil örgütlere yönelik olarak kurgulandı. Bu eğitimde aşağıdaki konu başlıkları ele alınacak.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.