Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Uçan Halı Müzik Festivali İçin Çevirmenler Aranıyor

Güncelleme Tarihi 25.07.2018

Her Yerde Sanat Derneği/Sirkhane 01 – 16 Eylül 2018 tarihleri arasında Mardin ve ilçelerinde düzenlenecek olan Uçan Halı Müzik Festivali’nde görev alacak çevirmenler arıyor. 

Ulusal/uluslararası organizasyonlar ile çalışan ve kar amacı gütmeyen, temel olarak sosyal sirk pedagojisi çalışmaları ile tanınan sanatsal kültürel ve sosyal projeler yürüten ve çocukların yüksek yararını gözeten Her Yerde Sanat Derneği/Sirkhane müzik festivalinde görev alacak çevirmen arıyor. Festival kapsamında İngilizce-Kürtçe, İngilizce-Türkçe, İngilizce-Arapça  dillerinde çevirmenlik yapacak 5 kişi alınacaktır. 

Aranan nitelikler:

  • İleri derecede İngilizce ve Kürtçe, Arapça ve Türkçe dillerinden en az birini akıcı konuşma ve iletişim becerisine sahip olma,
  • Tercihen hâkim olduğunuz dilleri bildiğinize dair destekleyici belgelere sahip olmak,
  • Her Yerde Sanat Derneği/Sirkhane’nin çalışma vizyonunu hakkında bilgi sahibi olmak ve uyum sağlayabilmek,
  • Uçan Halı Müzik Festivali süresince (01-16 Eylül 2018) dil bariyerinin olduğu alanlarda çevirmenlik yapmak.

İlgilenen ve niteliklere sahip adayların apply@sirkhane.org e-posta adresine, konu kısmına “ÇEVİRMEN-(çeviri yapılacak diller)” yazarak varsa destekleyici belgeleri ile 03 Ağustos 2018 tarihine kadar ilgili ilgi ve niteliklerini belirten özgeçmişlerini göndermeleri gerekiyor. 

Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Kaynak: siviltoplum.la

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.