TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

TÜSEV Filantropi Profesyonelleri Eğitim Programı

Güncelleme Tarihi 07.12.2015

TÜSEV Filantropi Profesyonelleri Eğitim Programı Düzenliyor.

Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı (TÜSEV), bağışçıları farklı sosyal yatırım araçları ile tanıştırmak, dünyadaki gelişimleri aktarmak, planlı bağışçılığa geçişi kolaylaştırmak amacıyla yürüttüğü Değişim için Bağış Projesi kapsamında STK profesyonellerine yönelik bir program yürütüyor.

Filantropi Profesyonelleri Programı filantropinin gelişimini önemseyen ve bunun için gerekli olan bilgi ve becerilerini bir üst seviyeye taşımak isteyen STK çalışanlarına yönelik olarak tasarlandı. Başvuruların değerlendirilmesi sonucunda belirlenecek olan 10 filantropi profesyoneli, akran öğrenme ve uzmanlarla birebir çalışma yöntemleriyle her ay yarım günlük sunum, tartışma, pratik ve deneysel etkinliklerden oluşan bir öğrenme-uygulama programına dâhil olacaklar.

Program çağrı metni için bu  bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ayrıca program detaylarına buradan başvuru formuna ise buradan ulaşabilirsiniz.

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.