TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Türkiye’deki Sivil Toplum Ağlar ve Platformlar için Destek” Hibe Programı Bilgilendirme Toplantısı

Güncelleme Tarihi 09.10.2019

AB Türkiye Delegasyonu EuropeAid/162384/DD/ACT/TR referans numaralı “Türkiye’deki Sivil Toplum Ağlar ve Platformlar için Destek” hibe programının tanıtımı için Mart ayında Ankara ve İstanbul’da Bilgilendirme Toplantısı düzenleyecek.

STÖ temsilcilerinin yayınlanan bu hibe programının detayları hakkında bilgi almalarına yardımcı olmak üzere organize edilen toplantıların ilki 11 Mart 2019 tarihinde Ankara'da ikincisi ise 13 Mart 2019 tarihinde İstanbul'da düzenlenecek. 

Her iki Bilgilendirme Toplantısı da Türkiye’nin her yerinden STÖ’lere açık olarak düzenleniyor. Toplantılara Ankara ve İstanbul dışından katılacak olan STÖ temsilcilerinin kendilerine ait seyahat, konaklama ve yemek masraflarını karşılamaları gerekiyor. 

Toplantılatrın yer ve saat bilgileri şöyle; 

ANKARA

Tarih: 11 Mart 2019

Saat: 09:30 - 12:30

Yer: Holiday Inn Hotel / Tunus Caddesi No:7, Ankara / http://www.hiankara.com

İSTANBUL

Tarih: 

Saat: 09:30 - 12:30

Yer: Point Hotel Taksim / Topçu Caddesi No:2 Taksim, İstanbul http://www.pointhotel.com/point-hotel-taksim.aspx

 Bilgilendirme Toplantılarına katılmak için buraya tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz. Kayıt formunun başında hangi şehirde düzenlenen Bilgilendirme Toplantısı’na katılacağınızı seçmeyi lütfen unutmayınız. 

“Türkiye’deki Sivil Toplum Ağlar ve Platformlar için Destek” hibe programına ait İngilizce detaylı bilgilere ulaşmak için lütfen tıklayınız.

   
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.