Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Türkiye Yerel İnisiyatif Fonu (LIFT) Teklif Çağrısı

Güncelleme Tarihi 20.05.2019

Hassas ve risk altındaki bireylere belirli destekler sunan ve hizmet ihtiyaçlarını karşılayan yerel müdahalelere teknik ve mali destek vermeyi hedefleyen Türkiye Yerel İnisiyatif Fonu yeni çağrısını duyurdu. 

50 bin ila 500 bin avro bütçe aralığındaki projeleri destekleyecek olan Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit’in (GIZ), Avrupa Birliği’nin Sivil Koruma ve İnsani Yardım Operasyonları (ECHO) ve Federal Alman Ekonomik İş Birliği ve Kalkınma Bakanlığı (BMZ) aracılığıyla finanse ediliyor.

Teklif çağrısında bulunmak isteyenler 15 Haziran 2019 tarihine kadar lift@giz.de adresine gerekli belgeleri gönderebilirler.  

Hibe programı başvuru kılavuzunuza erişmek için lütfen tıklayınız. 

Başvuruda bulunmak isteyenler, başvuru hazırlama süreci için gerekli başvuru dökümanları, genel sorular ve destek için lift@giz.de adresinden GIZ LIFT Ekibi ile iletişime geçebilir.

GIZ Inovasyon Laboratuvarlarına Davet

Hibe programının tanıtımı için Mayıs ayında potansiyel LIFT başvuru sahipleri için bölgesel inovasyon laboratuvarı düzenlenecek. Laboratuvarlarda LIFT hakkında daha fazla bilgi verilecek, bölgenizdeki özel ihtiyaçlar tartışılacak, potansiyel proje fikirleri paylaşılacak ve başvuru süreciyle ilgili sorular cevaplanacak.

Laboratuvar tarihleri şöyle; 

  • Ege Bölgesi için 24 Mayıs 2019 - İZMİR
  • Güney ve Güneydoğu Bölgesi için 28 Mayıs 2019- ADANA
  • Kuzey ve Orta Anadolu için 30 Mayıs 2019- TRABZON

Komşu illerdeki yerel inisiyatiflerin katılımı teşvik edilmektedir ve ilgili ulaşım masrafları ispatlayıcı belge karşılığında geri ödenecektir. İnovasyon laboratuvarlarından birine katılmak isterseniz, lütfen 17 Mayıs 2019 tarihine kadar lift@giz.de adresinden başvuru formu isteyiniz. Katılım sınırlıdır ve katılımcılar yenilikçi fikirlerin derecesine ve/veya yetersiz hizmet alanlarında projeye ilişkin gereksinime göre seçilecektir. İnovasyon laboratuvarlarına katılım zorunlu değildir ve başvurunuzun sonucunu etkilemeyecektir.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.