Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Türkiye Yerel İnisiyatif Fonu (LIFT) Hibe Programı

Güncelleme Tarihi 11.04.2019

Hassas ve risk altındaki bireylere belirli destekler sunan ve hizmet ihtiyaçlarını karşılayan yerel müdahalelere teknik ve mali destek vermeyi hedefleyen Türkiye Yerel İnisiyatif Fonu, İstanbul’daki yerel inisiyatifler için teklif çağrısını duyurdu. 

15 bin ila 50 bin euro bütçe aralığındaki projeleri destekleyecek olan fon Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit’in (GIZ), Avrupa Birliği’nin Sivil Koruma ve İnsani Yardım Operasyonları (ECHO) ve Federal Alman Ekonomik İş Birliği ve Kalkınma Bakanlığı (BMZ) aracılığıyla finanse ediliyor. 

 

Arapça, İngilizce ve Türkçe hazırlanan başvuru kılavuzunu buradan indirebilirsiniz. 

Türkçe /  İngilizce /  Arapça.

Başvuru belgelerine ulaşmak ve sorularınız için de lift@giz.de adresinden iletişime geçebilirsiniz. Teklif çağrısında bulşıunmak isteyenler  06 Mayıs 2019 Pazartesi gününe kadar lift@giz.deadresine gerekli belgeleri gönderebilirler.  

GIZ İstanbul'da 19 Nisan 2019 Cuma günü LIFT için potansiyel proje fikirlerinin geliştirilip tartışılabileceği bir Inovasyon Laboratuvarı düzenleyecek. Bu etkinliğe katılım göstermek isteyenler lift@giz.de adresine e-posta göndererek başvuru formu edinebilirler. 

Kaynak

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.